Šilutės savivaldybėje paleista valdžios „galvų kapoklė“

TERITORIJUŠiandien, birželio 18 d., susiformavusi nauja Savivaldybės tarybos valdančioji dauguma jau pradėjo konkrečius veiksmus, kad perimtų valdžią į savo rankas.

Ryte nepavykus surengti Savivaldybės tarybos posėdžio, kuriame buvo numatyta atstatydinti rajono merą Šarūną Laužiką, naujoji valdančioji koalicija – socialdemokratai, Liberalų frakcija, partijos Tvarka ir teisingumas politikai ir liberalcentristas Algirdas Gečas nusprendė neeilinį Tarybos posėdį sušaukti birželio 25 dieną. Tame posėdyje ketinama iš pareigų atstatydinti rajono merą Š.Laužiką, taip pat vicemerą Virgilijų Pozingį, Savivaldybės administracijos direktorių Tomą Budrikį ir jo pavaduotoją Aliną Overlingaitę.

Šiandien po pietų vykusiame Teritorijų ir kaimo reikalų komiteto posėdyje pareigas prarado pirmasis buvusios valdančiosios koalicijos narys – Darbo partijos atstovas, minėto komiteto pirmininkas Darius Pundžius. Komiteto narių balsų dauguma komiteto pirmininku išrinko socialdemokratą Saulių Vytuvį.

D.Pundžius jau anksčiau buvo ragintas atsistatydinti, kai išaiškėjo, jog jis buvo garsiųjų Šilutės uosto įvykių dalyvis.

D.Pundžius postą užleido niekaip nesigindamas. Renkant S.Vytuvį komiteto pirmininku, iš pareigų atstatydintas D.Pundžius komentavo, kad S.Vytuvis – kompetentingas rajono Tarybos narys, ir sakė tikintis, jog komiteto darbas jam vadovaujant vyks sklandžiai.

D.Pundžius pirmasis pasveikino S.Vytuvį su naujomis pareigomis.