Šilutės savivaldybės administracijos direktorių V. Pozingį sulaikė STT

Antradienį Šilutę apskriejo informacija, jog Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT) sulaikė Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorių Virgilijų Pozingį.

V. Pozingio vakar nebuvo darbe, meras Vytautas Laurinaitis patvirtino, kad nėra jo ir šiandien. „Žinome tik tiek, kad sulaikytas, bet dėl ko – jokios informacijos neturime, STT jos nepateikė. V. Pozingį pavaduoja Daiva Žebelienė“, – sakė meras.

Neoficialiais duomenimis, krata buvo atlikta ir V. Pozingio namuose, taip pat jo darbo kabinete Savivaldybėje, bei keturiose Šilutės statybos įmonėse.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) išplatintame pranešime teigiama, kad Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje.

„Vakar sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti ir dviejų  privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo.

Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai, vakar atliktos kratos Šilutės rajono savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose“, – teigiama STT pranešime.