Šilutės senjorų Atvelykis

atvelykis„Galimybę susirinkti apsprendžia mūsų sveikata ir vidinė būsena, mūsų norai, o turėti vietą kur susirinkti apsprendžia rajono savivaldybės dėka išskirtos patogios patalpos“,- mums rašo Elena Butkienė „Bočių” sąjungos Šilutės skyriaus narė.atvelykis o

Šiemet atvelykį nutarė kartu švęsti dvi nevyriausybinės organizacijos, tai „Bočių” draugija ir „Moterų seklyčia”. Prisiminus Velykų ir Atvelykio istoriją, senąsias tradicijas, kiaušinio simboliką, dažymo spalvų ir marginimo reikšmes dar pagonių religijoje, prasidėjo varžybas tarp dviejų komandų.

Pirmiausia išaiškinome stipriausio margučio savininkus, kuriais tapo „Bočių” narys Vladas ir „Moterų seklyčios” narė Petrutė.  Vėliau išrinkome iš kiekvienos organizacijos po 4 asmenis kurie dalyvavo estafetėje kas greičiau nuneš margutį įdėtą į arbatinį šaukštelį, tam tikrą  atstumą, aplink kėdę ir sugrįš. Šį žaidimą laimėjo „Moterų seklyčios ” komanda, kuriai  ir buvo įteiktas prizas.

Dainomis ir žaidimais kvietėme pavasarį sušildyti orą, ateiti,  pirmiausia,  į mūsų širdis, į mūsų namus, prikelti augmeniją, papuošti žaluma ir teikti visiems džiaugsmą atbundančia gamta.