Šilutės sporto mokyklos treneriai atostogauja

Sporto mokykla_3„Informuojame, kad vieningu mokyklos pedagogų tarybos nutarimu ir pritarus mokyklos tarybai, mokyklos treneriai – sporto mokytojai išeina kasmetinių atostogų nuo balandžio 14 iki gegužės 8 dienos“, – neseniai informavo Šilutės sporto mokyklos vadovai.

Šilutės sporto mokyklos direktorius Aivaras Lileikis sakė, jog toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į esamą situaciją – paskelbtą karantiną.Sporto mokykla_lengvaatleiai
Mokykla iki balandžio 10 d. dirbo nuotoliniu būdu, pagal parengtas nuotolinio ugdymo sporto šakų programas. Tačiau ir trenerių, ir administracijos nuomone, toks darbas nėra visavertis sportinis ugdymas, duodantis norimų rezultatų.

„Mokyklos administracijos ir trenerių – sporto mokytojų nuomone, nuotolinis sportinis ugdymas nėra visavertis ir neduoda rezultatų, prilygstančių įprastoms sportinėms treniruotėms. Todėl esame pasiruošę užimti mokinius vasaros metu, pasibaigus karantinui, priklausomai nuo vyriausybės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos nutarimų“, – sakė direktorius.

Jis taip pat pabrėžė, kad žodis „priverstinės“ atostogos čia netinka. Anot A. Lileikio, tai yra kasmetinės atostogos, tik šiek tiek neįprastu laiku, kurį nulėmė visoje šalyje susiklosčiusi situacija.

„Manome, kad dėl vasarą vykdomų treniruočių bus patenkinti ir mokiniai, ir jų tėvai. Taip pat manome, kad vasara ir sportas puikiai suderinami dalykai, o sprendimas užimti mokinius vasaros metu, vykdant įprastines sportines treniruotes, bus naudingas mūsų mokiniams“, – sakė direktorius.
Rajono savivaldybės tarybos sprendimu, mokestis už sportines treniruotes karantino ir trenerių atostogų metu nebus skaičiuojamas. Sumokėjusiems į priekį mokestis bus užskaitomas už kitus mėnesius.

Dėl informacijos mokyklos administracija prašo susisiekti elektroniniu paštu arba tiesiogiai su treneriais.