Šilutės sūrių gamintojai eksportuos produkciją į Kiniją

10846 166e4007cdd37fc5122c4cadb8038342AB-F „Šilutės Rambynas“ sūrių gamintojams suteiktas leidimas savo produkciją eksportuoti į Kinijos rinką.

Pranešimą iš Kinijos akreditavimo ir sertifikavimo administracijos apie tai, kad septyniolikai Lietuvos pieno perdirbimo įmonių suteikiama teisė eksportuoti pieno produktus į šią Azijos valstybę, gavo Žemės ūkio ministerija.

Kinijos tarnybos sąraše išvardintos įvairuose šalies regionuose dirbančios įmonės, tarp kurių – ir „Marijampolės pieno konservai“, „Rokiškio sūris“, Vilkyškių ir Kelmės pieninės, „Žemaitijos pienas“, „Rokiškio pienas“, „Mažeikių pieninė“ ir kt. Saraše yra ir AB-F „Šilutės Rambynas“.

Šios įmonės į Kiniją eksportuos kondensuotą pieną, sviestą, sūrius, pieno miltelius, baltymų koncentratus ir kitą pieno produkciją.

„Pagaliau po ilgų ir sunkių derybų, po patikrinimų ir derinimų atsivėrė tokia didelė rinka mūsų pieno produktų gamintojams. Nuoširdžiai džiaugiuosi šiuo pasiekimu ir vertinu tai, kaip labai rimtą proveržį mūsų eksporto plėtrai“, – sakė ministrė Virginija Baltraitienė.