Šilutės teismas įtariamajam dėl nužudymo leido mėgautis laisve kol vyks tyrimas

tiesa laisveAntradienį į Šilutės apylinkės teismą dėl kardomosios priemonės paskyrimo pristatytas įtariamasis byloje dėl sugyventinės nužudymo išgirdo palankią nutartį – kol vyks tyrimas, sunkų nusikaltimą galimai padariusiam šilutiškiui teisėjas leido mėgautis laisve.

Šilutės miesto gyventojas Ž. R. (gimęs 1970 m.) buvo sulaikytas praėjusią savaitę įtariant jį sugyventinės nužudymu. Ikiteisminis tyrimas Šilutės policijoje buvo pradėtas po to kai liepos 27-osios vakarą Šilutėje viename iš Turgaus gatvėje esančių daugiabučių, bute buvo rastas ten gyvenančios 40-metės L. K. lavonas. Ant moters kūno pirminės apžiūros metu pastebėta kraujosruvų. Policija įtarė, kad mirtis buvo smurtinė.

Kaip tyrimo metu nustatė pareigūnai, vyriškis sugyventinei mirtinų smūgių nepagailėjo kilus konfliktui dėl alkoholio. Palikęs sumuštą moterį, žudikas išėjo į lauką, tačiau grįžęs perpiet savo auką rado jau nebegyvą. Išsigandęs ir nežinodamas, ką daryti, jis tame pačiame bute išbuvo iki vakaro, kol atėjo pažįstamas, kuris ir pranešė policijai apie įvykį.

Niekur nedirbančiam šilutiškiui netrukus buvo pareikštas įtarimas, o antradienį kreiptasi į teismą dėl kardomosios priemonės – suėmimo – paskyrimo. Tačiau priešingai nei prašė prokuroras, teismas įtariamajam byloje dėl nužudymo kardomosios priemonės apskritai neskyrė ir paleido jį į laisvę.

Ikiteisminis tyrimas Šilutės rajono policijos komisariate tęsiamas, iš įtariamojo pareigūnai paėmė dokumentus bei skyrė rašytinį pasižadėjimą neišvykti, vyras taip pat įpareigotas registruotis policijoje.