Šilutės teismo rūmai kelsis arčiau Savivaldybės pastato

teismas persikeliaTauragės apylinkės teismo Šilutės rūmuose dirba 7 teisėjai ir dar 22 jiems padedantys darbuotojai. Jau kelerius metus Šilutės rūmuose dirbantys žmonės laukia arba pastato rekonstrukcijos, arba iškeldinimo dirbti į naujas patalpas.

Prieš porą metų tuometinė Šilutės turizmo ir verslo paslaugų mokykla perdavė jai nebereikalingą pastatą Lietuvininkų g. 11. Tuomet ir buvo apsispręsta, kad šis pastatas bus rekonstruotas ir atiteks Šilutės apylinkės teismui.

Dabar jau galime informuoti, kad Nacionalinė teismų administracija pasirašė 1,85 mln. eurų vertės sutartį su Vilniaus statybos ir transporto bendrove „Versina“ dėl buvusios Šilutės turizmo ir paslaugų verslo, o dar anksčiau – Šilutės statybos mokyklos Nr. 20 pastato rekonstravimo ir pritaikymo teismo veiklai darbų.

Lietuvininkų g. 11 numeriu paženklintame pastate numatoma įrengti ne mažiau kaip 36 darbo vietas teisėjams ir teismo darbuotojams, 5 posėdžių sales, patogią interesantų aptarnavimo zoną ir kitas reikalingas patalpas. Projekte numatyti darbai turės būti atlikti iki 2022 metų vasaros vidurio.

Teisėja Virgina Pankauskienė „Šilutės naujienoms“ sakė, kad Šilutės rūmų teisėjai ligi šiol naudojosi tik dviem Teismo posėdžių salėmis. Naujojoje vietoje žadama, kad bus 5 tokios salės. Be to bus įrengtos atskiros patalpos advokatams ir kitiems laukiantiems teismo procesų dalyviams.

V.Pankauskienės nuomone, Šilutės rūmų teisėjų darbo vietos priartėjimas prie Šilutės savivaldybės pastato jokios įtakos teismo procesams neturės.