Šilutės turizmo ir informacijos centras turi naują direktorę

Nuo 2022 metų sausio 3 dienos Šilutės turizmo ir informacijos centro direktorės pareigas pradėjo eiti Agnė Abramovičienė.

A. Abramovičienė konkursą Šilutės turizmo ir informacijos centro direktorės pareigoms eiti laimėjo puikiai pasirodžiusi ir įveikusi du kitus pretendentus.

Porą pastarųjų mėnesių Šilutės ir informacijos centras dirbo be direktorės, nes dėl šeimyninių aplinkybių šias pareigas paliko direktorė Rasa Grygelienė. Laikinai direktorės pareigas tuo laiku ėjo turizmo vadybininkė Rasa Šeputytė.

Švietimo ir kultūros skyriaus personalo vadybininkė Edita Serovienė „Šilutės naujienoms“ pasakojo, kad A. Abramovičienė konkursą direktorės pareigoms eiti laimėjo puikiai pasirodžiusi ir įveikusi du kitus pretendentus.

Naujoji TIC direktorė yra klaipėdietė, gimusi 1989 metais. Lig šiol ji dirbo Klaipėdos valstybinės kolegijos lektore bei gide.

A. Abramovičienė yra buvusi Šilutėje ir vykdžiusi bendrą projektą su Šilutės turizmo ir informacijos centru. Yra prielaidų, kad naujoji direktorė jau planuoja su šeima įsikurti Šilutėje.

Komercijos direktorius, korespondentas