Šilutės „tvarkiečiai” kuria gerą nuotaiką kartu

TVARKIECIU KALEDOSPartijos Tvarka ir teisingumas Šilutės skyriaus nariai jau ne vienerius metus puoselėja savas Kalėdų tradicijas: prieš šventes aplanko šeimas, kuriose vaikučiai labiausiai laukia Kalėdų Senelio, o antrąją Kalėdų dieną visi skyriaus nariai su šeimomis susirenka į sueigą „Miške po egle“.

Pasak akcijos organizatorės ir rėmėjos, rajono Tarybos narės Daivos Žebelienės, per Kalėdas partiečiai aplankė 10 šeimų, kurioms stengėsi palikti kuo džiugesnių akimirkų. Smagu buvo dovanoti dovanėles ir Kalėdų vaišes nepritekliuje gyvenančių šeimų vaikams.  Kiekvienas vaikutis nuolatiniam Kalėdų Seneliui (Antanas Čerlinskas) sakė eilėraštukus, dėkojo už  apsilankymą ir prašė nepamiršti užsukti ir kitais metais.
TVARKICIU KALEDOS 1
Kalėdų Senelis sveikino vaikučius su šventėmis, o tėveliams linkėjo darnesnių, darbštesnių ir laimingesnių metų.   Iki Naujųjų metų „tvarkiečiai“ aplankė ir porą dešimčių vienišų vyresnio amžiaus žmonių. Senoliai pasakojo savo rūpesčius, guodėsi, kad juos slegia valstybės politika bei brangstantis gyvenimas.

„Tvarkiečių“ sueigos „Miške po egle“ sumanytojas Aidas Antanaitis šį kartą bendraminčius pakvietė į poilsio aikštelę prie Šyšos vingio kartu pasidžiaugti gražiausia metų švente, pasidalinti įspūdžiais.

Tradicinę sueigą antrą Kalėdų dieną pabūti kartu jau pamėgo, galima sakyti, visi skyriaus nariai. Pasivaišinti karštos arbatos puodeliu, kartu su vaikais pažaisti liaudiškų žaidimų ir padainuoti šiemet susirinko per 150 žmonių. O Kalėdų Senelis iš nesibaigiančio dovanų maišo gavo ištraukti dar pusšimtį papildomų dovanėlių, nes tiek vaikų ir jaunimėlio dalyvavo sueigoje „Miške po egle“.