Šilutės uosto kavinė jau laukia svečių

UOSTO KAVINEŠilutės uoste įsikūrusi kavinė – baras jau padėjo veiklą ir laukia klientų.

Kavinės savininkė Tatjana Vytuvienė šiemet barą atidarė dviem savaitėmis anksčiau nei praėjusiais metais ir lankytojams siūlo pamėgtų bei naujų patiekalų.

T.Vytuvienė „Šilutės naujienoms“ sakė, kad praėjusiais metais ištyrė savo klientų poreikius ir pomėgius. Kai valčių, katerių, barkasų bei didesnių laivų savininkai, vis dažniau apsilankantys uoste, derina būsimas švartavimosi vietas ir sąlygas, jų šeimų nariai dažnai susėda prie kavos puodelio. Laivininkai kavinėje aptaria pasiruošimo laivybai darbus, kitokius reikalus. Tokių klientų negąsdina žvarbokas šio pavasario oras.

Į Šilutės uosto kavinę – barą galima ateiti su visa šeima ir pabūti prie vandens, stebint įvairiausius laivus.

Pasak T.Vytuvienės, nemažai šilutiškių uosto kavinę yra pamėgę kaip puikią vietą pietauti. Virėja Audronė gali pasiūlyti svečiams šaltibarščių, bent porą rūšių karštos sriubos, žuvies, paukštienos, kitokios mėsos kepsnių bei kitų patiekalų.

Kavinės kiemelyje yra kepsninė, kurioje barmenės ar patys svečiai gali išsikepti šašlykų ar dešrelių. Bare visuomet yra pakankamai vaisvandenių, alaus ir stipresnių gėrimų.

T.Vytuvienė džiaugiasi, kad Šilutės uostas tapo šilutiškių pamėgta lauko koncertų ir didžiulių renginių vieta. Jų netrūksta šiltuoju metų laiku. Bet kavinės darbuotojams tai – didelių išbandymų metas: tuomet keturios kavinės darbuotojos padėti kviečiama antra tiek pagalbininkų ir visus klientus stengiamasi greitai ir kokybiškai aptarnauti.

Praėjusiais metais užgimė šauni tradicija prie uosto kavinės organizuoti Šilutės miesto jaunųjų didžėjų fiestą. Šiemet su entuziastais aptarta, kad per vasarą jaunimui bus organizuotos bent 7 diskotekos. T.Vytuvienė džiaugiasi mūsų miesto jaunimu ir diskotekų vedėjais, kurie sugeba šventes organizuoti saugiai, be incidentų.