Šilutės vardą garsinantiems mokiniams ir mokytojams – padėkos ir dovanos

Kaip ir kasmet baigiantis mokslo metams, išlydint į vasarą, šią savaitę vėl pagerbti geriausių rezultatų įvairiose srityse pasiekę rajono mokyklų mokiniai ir jų mokytojai.

Į tokį renginį pakvietę rajono vadovai kartu padėkojo ir švietimo įstaigų vadovams bei mokinių tėvams.

Darganotas oras nesutrukdė – į lauke vykusį renginį atvyko gausus būrys moksleivių ir
pedagogų.

Šiemet šis šventinis renginys vyko H. Šojaus muziejaus kiemelyje. Kreipdamasis į susirinkusiuosius rajono meras Vytautas Laurinaitis sakė, kad mokiniai, kurie kasmet atstovauja savo mokyklai, miestui, seniūnijai, reprezentuoja ir visą Šilutės kraštą. Ir ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Anot mero, aukščiausių rezultatų įvairiose srityse pasiekę mokiniai ir jų mokytojai neturi likti nepastebėti, juos meras pavadino „elitine bendruomene“. Kartu V. Laurinaitis padėkojo ir mokyklų vadovams bei mokinių tėvams, kurie sudarė jaunimui galimybes tobulėti.

Padėkos žodžiai ir dovanėlės skirti šiems mokiniams bei jų mokytojams:

Už mokslo ir meno pasiekimus padėkota Šilutės pirmosios gimnazijos moksleiviams Lukrecijai Lazaraitytei, Emilijai Pleikytei, Ainorui Plotnikovui, Godai Džalagonijai, Vydūno gimnazijos moksleiviams Vėjūnei Leškytei, Valentinai Barauskaitei, Lukui Bliūdžiui iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos, Aurelijai Skurdelytei iš Vainuto gimnazijos, Faustai Balodytei (Šilutės meno mokykla), Ugniui Urnikiui (M. Jankaus pagrindinė), Aušrinei Kuršelytei ir Ugnei Barakauskaitei iš Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio.

Už aukštus asmeninius akademinius pasiekimus ir aktyvią veiklą pagerbti Roberta Petrylaitė ir Nojus Stankevičius (Šilutės pirmoji gimnazija), Linas Kirjanovas ir Giedrius Eidukis iš Vydūno gimnazijos, Dominykas Stankus ir Gytis Nogaitis iš Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos, Martyna Daukšaitė (Žemaičių Naumiesčio gimnazija), Benas Laurinaitis (Vainuto gimnazija), Markas Adomaitis (M. Jankaus pagrindinė), Mantas Stakvilevičius ir Neda Alškaitė iš Pamario progimnazijos, Simas Jankauskas (Kintų pagrindinė), Saulė Kazlauskaitė (Saugų J. Mikšo pagrindinė), Vilius Budvytis (Juknaičių pagrindinė), Toma Girdvainytė (Usėnų pagrindinė), Armantė Vytuvytė (Vilkyčių pagrindinė), Rūtenis Urbonas (Žibų pradinė), Vitalija Kostrubaitė (Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis), Majus Vilkas (Meno mokykla).

Už laimėjimus tarptautiniuose ir nacionaliniuose muzikos konkursuose bei Šilutės krašto garsinimą padėkota Meno mokyklos moksleiviams Pijui Pirogovui, Milanai Čuchriajevai, Medai Siliūtei, Ąžuolui Lukošiui, Liepai Žadeikaitei, Nerijai Vytuvytei, Evai Stonytei, Austėjai Dromantaitei, Majai Orentaitei, Danielei Mamkaitytei, Mildai Odinbergaitei, Mildai Gutauskaitei ir Karolinai Šikšniūtei.
Reikšmingų rezultatų respublikiniuose konkursuose šiemet pasiekė Žemaičių Naumiesčio gimnazijos teatro studija, Pirmosios gimnazijos komanda „Kuriame Lietuvą!“, tos pačios gimnazijos jaunoji bendrovė „Jaunosios ekspertės“ bei dizaino komanda „Kūrėjų oazė“, Vydūno gimnazijos komanda „Progredis“.

Padėkota ir būriui moksleivius ruošusių mokytojų: Vaidai Galinskienei, Nijolei Titienei, Vygantui Stoškui, Tatjanai Balvočienei, Danguolei Šaulienei, Vincui Žąsyčiui, Vidilijai Aidukienei, Kristinai Kasperaitytei, Ritai Judžentienei, Liudmilai Mikkelsen, Liudmilai Sandrai Tunaitienei, Žydrei Adomaitienei, Gretai Gelžinytei, Aivarui Lidžiui, Jūratei Daugalienei, Daivai Strazdauskienei, Daivai Jakienei, Alicijai Odinbergienei.