Šilutės varguoliams – 12,8 tūkstančio litų vertės parama

maisto bankasLietuvių širdžių gerumas yra neišmatuojamas ir jie išties negaili pasidalyti tuo, ką turi, su skurdžiau gyvenančiais, – taip praėjusį savaitgalį vykusią dar vieną „Maisto banko“ akciją apibūdina šios organizacijos Klaipėdos regiono padalinio vadovas Raimondas Danupas.

Šilutės neįgaliųjų draugijos nariai, aukotojų laukę Klaipėdos g. esančiame prekybos centre IKI, per dvi akcijos dienas – penktadienį ir šeštadienį – sulaukė 494 aukojimų. Jų metu jiems nupirkti 1195 vienetai maisto produktų, vertų iš viso maždaug 4070 litų.

Švėkšnos padalinio neįgalieji irgi budėjo dvi dienas Cintjoniškių g. esančioje IKI parduotuvėje. Jiems aukota 228 kartus, nupirkta 517 vnt. produktų už maždaug 1420 litų.

Penktadienį šilutiškiai galėjo paremti ir Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčios labdaros organizcijos „Šilutės Sandora“ daromus gerus darbus, šios organizacijos savanoriai aukotojų laukė mažajame „Maxima“ prekybos centre H.Šojaus gatvėje. Jiems aukota 160 kartų, sudėta 330 vnt. produktų už maždaug 1025 litus.

Didžiojoje „Maximoje“ Lietuvininkų g. abi dienas, o šeštadienį – dar ir mažojoje „Maximoje“ pirkėjų laukė reabilitacijos centro „Gabrielius“, esančio Juknaičių seniūnijos Vyžių kaime, gyventojai. Jiems šilutiškiai aukojo iš viso 518 kartų, tuo metu nupirko 1410 vnt. produktų, viso už 4490 litų.

Apytikriai 1800 litų vertos paramos sulaukė ir Juknaičių seniūnijos Gurgždžių kaime esančio reabilitacijos centro „Taikos kelias“ vyrai.  240 kartų aukoję šilutiškiai juos parėmė 539 vnt. produktų.

Pasak R.Danupo, Šilutėje akcijos metu iš viso talkino 79 savanoriai.

Klaipėdos regioninio padalinio vadovas džiaugiasi, kad akcijos rezultatai kasmet gerėja. Šįkart visoje šalyje vargstantiems žmonėms paaukota produktų už daugiau nei milijoną litų ir tai daugiau nei paskutinės akcijos rudenį metu.

„Mes esame labai labai dėkingi visiems, kas supranta ir atjaučia greta gyvenančių varguolių dalią ir pasidalija su jais savo duona kasdiene“, – sakė R.Danupas.