Šilutės vežėjų autobusuose – nemokama spauda

autobusasGyventojai kviečiami naudotis visuomeniniu transportu, o ne rinktis keliones su nežinomais asmenimis.

Šilutės autobusų parkas nepaliauja rūpintis savo keleiviais. Kad važiuoti autobusu būtų smagiau, nuo šiandien keleiviai turi galimybę gauti nemokamos spaudos, praneša socialinio projekto “Nebūk naivus kelyje” vadovas Mindaugas Jonušas.

Pastarojo manymu, nemokama spauda keliaujantiems autobusu yra tikrai reikalinga, nes keleivis turi puikią progą ne tik saugiai pasiekti kelionės tikslą, bet ir pasisemti naudingų bei aktualių žinių.

„Šilutės autobusų parko“ direktorius Artūras Stonkus patvirtino, kad nuo šio pirmadienio bendrovės autobusuose pradėta nemokamai platinti spaudą. Tiesa, kol kas keleiviams suteikta galimybė paskaityti tik laikraštį „Sveika šeima“, tačiau po Naujųjų metų nemokamai platinamų leidinių pasirinkimas turėtų didėti. Esą bent jau taip žada šio projekto sumanytojai.

„Lieka tik palinkėti visiems keleiviams saugių ir prasmingų kelionių, o spaudos partneriams, kurie teikia nemokama spaudą, ištarti nuoširdų ačiū už bendrą parko ir spaudos rūpestį mūsų visuomene, – rašo savo pranešime M. Jonušas. – Tad kviečiame saugiai keliauti autobusais, o ne rinktis neatsakingas keliones su nežinomais asmenimis“.