Šilutės žemėtvarkininkų vadovas pasirinko taikų pasitraukimą

ARTURAS JOCASNacionalinės žemės tarnybos Šilutės skyriaus vedėjas Artūras Juočas spalio 15 dieną visdėlto apsisprendė. Taip kaip prieš savaitę „Šilutės naujienoms“ ir buvo sakęs, kad „geriau bloga taika, nei geras karas“ (straipsnis 2015 10 13 dieną „Žemėtvarkininkų vadovui A.Juočui siūloma trauktis iš pareigų“), A.Juočas sutiko trauktis iš tarnybos šalių sutarimu.

Tai reiškia, kad jam bus išmokėta kelių mėnesių atlyginimo dydžio išeitinė kompensacija.
Apie pasitraukimą A.Juočas jau informavo ir Šilutės savivaldybės vadovus – administracijos direktorių Sigitą Šeputį bei rajono merą Vytautą Laurinaitį.

V.Laurinaitis „Šilutės naujienoms“ sakė, kad ir savivaldybę pasiekia daug žmonių nuoskaudų ir skundų dėl žemės reikalų. Tačiau, mero pastebėjimu, žmonės dažnai yra patyrę vienokius ar kitokius praradimus dažniau dėl netobulo žemės reformos įstatymo, dažnų to įstatymo taikymo tvarkų kaitaliojimo, nei dėl NŽT Šilutės skyriaus vadovo ar jo vadovaujamų darbuotojų veiklos klaidų.

Meras V.Laurinaitis mano, kad NŽT vadovybė siekia pasikeitimų žemėtvarkos srityje, nori personalijų rotacijos, tačiau nėra aiškūs principai, kaip tai ketinama įgvendinti.  

„Šilutės naujienos“ jau rašė, kad A.Juočo kėdė susvyravo po to, kai NŽT vadovė Daiva Gineikaitė, lankanti savo valdomos tarnybos skyrius visoje Lietuvoje, Šilutės skyriuje užfiksavo pažeidimų geodezijos ir kartografijos, žemės tvarkymo planavimo, žemės valdymo ir administravimo, personalo valdymo ir turto valdymo srityse.

A.Juočas ne vienintelis Lietuvoje gavo pasiūlymą trauktis iš tarnybos, iš tarnybų krapštomi dar ir Utenos, Druskininkų bei Palangos NŽT skyrių vadovai.