Šilutės ŽŪM direktoriui – ministro pirmininko padėka

abromaiciui apdovanojimasRugsėjis Šilutės žemės ūkio mokykloje – ne tik naujų darbų pradžia, bet ir malonios staigmenos: praėjusią savaitę direktoriui Algimantui Abromaičiui įteikta Lietuvos Respublikos ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus padėka už 22 metus trunkantį sėkmingą darbą kuriant modernią, atvirą kaitai, nuolat besimokančią aukštos kultūros profesinio mokymo įstaigą, šiuo metu dėl inovatyvių savo sprendimų bei pasiekimų žinomą visose Baltijos šalyse.

„Čia kryptingai ir nuosekliai vykdomas profesinis ugdymas, skleidžiama išmintis ir dvasios šiluma, puoselėjamos dorovinės ir tautinės vertybės. Mokykla daug pasiekė nuoširdžiomis Jūsų pastangomis. Jūsų visuomeninė veikla taip pat yra puikus pilietiškumo pavyzdys, prisidedantis prie Lietuvos socialinės gerovės kūrimo. Sukaupta ilgamete darbo patirtimi, švietimo naujovėmis dosniai dalijotės eidamas Lietuvos kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų asociacijos, Šilutės ROTARY klubo nario pareigas. Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu dėkoju Jums už atsakomybę ir atsidavimą kasdieniams darbams, profesionalumą ir iniciatyvumą vadovaujant profesinio mokymo įstaigai, aktyvų bendradarbiavimą su verslo ir kitais socialiniais partneriais, naujovių diegimą Šilutės žemės ūkio mokykloje“, – rašoma Ministro pirmininko A.Butkevičiaus padėkos rašte, kurį įteikti bei palinkėti daug ištvermės, sėkmės, stiprybės ir stiprios sveikatos jis delegavo savo visuomeninį konsultantą profesiniam mokymui, Lietuvos kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų asociacijos viceprezidentą Liudą Jonaitį.

Tai – neeilinis ir įsimintinas įvykis visai mokyklos bendruomenei. Džiugu, kai dirbama daug ir nuoširdžiai, o pastangos ir rezultatai – pastebimi bei įvertinami.