Šilutės ŽŪM įžiebta Kalėdų eglutė

zum kaledosGruodžio 5-ąją ir Šilutės žemės ūkio mokykloje iškilmingai įžiebta Kalėdų eglutė.

Mokykla džiaugiasi, kad šiemet nereikėjo nuskriausti miško: gražuolę žaliaskarę prieš keletą dienų išvertė siautėjusi vėtra. Žaisliukus ilgą laiką mokiniai kartu su socialine pedagoge L.Valauskiene po pamokų gamino patys: lipdė, karpė, klijavo. Taip pat padaryta daug kalėdinių puokščių, kuriomis papuošti kabinetai, klasės, mokytojų kambarys.

Gražiai papuošti ir mokyklos langai.

Eglutės įžiebimo šventėje skambėjo nuotaikinga kalėdinė muzika: meno vadovas Vygantas Stoškus ir Violeta Lisina ir patys dainavo, ir privertė drauge choru užtraukti ir į taktą judėti visus mokytojus ir mokinius.

Į renginį nepasididžiavo atvykti ir pats Kalėdų Senelis su Snieguole bei didžiulis būrys nykštukų. Jie palinkėjo pačių nuostabiausių dalykų: prasmingų darbų, šiltų šypsenų, nuoširdžių draugų, meilės, ramybės, gerumo ir pavaišino visus susirinkusius pačių keptais sausainiais (dėkojame valgyklos darbuotojoms, nepatingėjusioms ateiti į pagalbą kepėjams nykštukams, ir trečiakursio Deivido Suščianovo mamytei – vyriausiajai Kalėdų Senelio kepėjai – iškepusiai mokytojams nuostabaus skonio kalėdinį pyragą).

Gera gyventi švenčių laukimu. Gera ateiti į pasipuošusią mokyklą, mokytis ir dirbti eglės šakele kvepiančiose klasėse. Gera mokykloje, kurioje kiekvienas gali išreikšti save jam patraukliu būdu: dainuojant, piešiant, protestuojant, pritariant ar prieštaraujant.