Šilutės ŽŪM kirpėjos perpynė gijas (FOTO)

IMG 7982Nėra moters, kuri nenorėtų ar nesistengtų būti graži. Tačiau ne visos vienodai Dievo (ar gamtos?) apdovanotos puikia figūra, vešliais plaukais ir didelėmis, išraiškingomis akimis.

Vis dėlto, išorinis žmogaus grožis labai didele dalimi priklauso nuo to, kiek į jį investuojame laiko, išradingumo, kūrybingumo ar pinigų.

Jaunystėje investicijos beveik nereikalingos, tačiau būsimosios kirpėjos iš Šilutės žemės ūkio mokyklos nebūtų būsimosios kirpėjos, jei apie grožio standartus neturėtų savitos ir išskirtinės nuomonės.

Būtent todėl kartu su vos prieš keletą mėnesių pradėjusia dirbti energinga ir kūrybinga profesijos mokytoja Reda Jurgėliene būsimosios kirpėjos surengė tikrą grožio šventę, kurios metu buvo kuriamos šukuosenos ir makiažas. O kad visuma būtų darni, buvo kuriami ir rūbų modeliai.

Gaila, kad šis profesinio meistriškumo projektas, skirtas šukuosenų su pynimo elementais kūrimui ir pačių merginų pavadintas jį įprasminančiu pavadinimu „Persipynusios gijos“, vyko savaitgalį ir jo rezultatais pasigrožėti galima tik vartant profesionalaus fotografo Manto Pralgausko padarytas nuotraukas.

Fotosesija vyko kavinėje „Gilija“, gražioje ir prabangioje aplinkoje, o šukuosenos ir modeliai, anot M.Pralgausko, niekuo nenusileido jo fotografuojamiems aukšto lygio grožio industrijos renginiams. Iš tiesų stebėtina, kad taip profesionaliai ir tokias skoningas šukuosenas padarė vos pirmus metus besimokančios merginos Ramunė Kiltinavičiūtė, Gytė Stankutė, Irina Vaitkutė, Vidmantė Aleksonytė ir Andžela Brova.

joomplu:2104

Jų modeliai buvo ir bendrakursės, ir seserys, ir draugės, ir net biologijos mokytoja Irma Lukauskaitė.

Toks renginys artėjant nuotaikingam ir spalvingam Naujųjų metų sutikimui suteikė nemažai idėjų kiekvienai merginai ar moteriai, kaip pasipuošti ir suspindėti lyg tikrai pobūvio karalienei.

Daugiau fotografo Manto Pralgausko užfiksuotų puikių šukuosenų ir pasiruošimo projekto pristatymui akimirkų, galite pamatyti nuotraukų galerijoje.