Šilutiškė dėkoja jaunam pareigūnui

policijaRugsėjo 21-ąją į Šilutės rajono policijos komisariatą kreipėsi moteris, kuri neseniai informavo apylinkės inspektorių apie besislapstantį asmenį. Ji dėkoja policininkui, Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjui Modestui Žukauskui, kuriam, anot jos, galima skambinti bet kada ir paprašyti pagalbos ar patarimo.

Pareigūnas ir tąkart moters nurodytoje vietoje nedelsdamas sulaikė nuo tyrimo besislapstantį asmenį, kuris buvo įtariamas padaręs administracinį teisės pažeidimą.

Tačiau šilutiškė M.Žukauskui dėkoja ir už nuolat sąžiningai atliekamą darbą, nuolatinę pagalbą žmonėms, ir džiaugiasi, kad jis visada operatyviai reaguoja į situaciją.

„Artėjant policijos dienai, noriu ne tik pasveikinti, bet ir padėkoti Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjui Modestui Žukauskui už sąžiningai ir dorai atliekamą pareigą, pagalbą žmonėms, už tai, kad jis visada reaguoja į situaciją, pataria bei padeda užklupus bėdai“, – sakė ji.

Tauragės AVPK sužinojome, jog M.Žukauskas policijoje dirba nuo 2014 m. spalio 27 d., jam yra 25 metai. Pareigūnas yra skatintas 2014 m. gruodžio 30 d. Kalėdų proga vienkartine pinigine išmoka.