Šilutiškė dėkoja pareigūnui R.Siliui

policijalt nuotrrrrArtėjus gražiausiai metų šventei šv. Kalėdoms, nutylėti apie padarytus gerus darbus nevalia. Gera kartu pasidžiaugti bei įvertinti tuos, kas negaili savo laiko, atkakliai bei nuoširdžiai stengiasi padėti, ištiesti pagalbos ranką kenčiančiajam.

Į redakciją kreipėsi šilutiškė (moteris nenorėjo, kad jos vardas ir pavardė būtų paviešinti), kuri nori padėkoti už pagalbą Šilutės r. policijos komisariato Operatyvaus valdymo poskyrio budėtojui Romanui Siliui. Pastarasis pareigūnas jos vienišai garbaus amžiaus mamai padėjo surasti neįgalią dukrą, kuri, būdama labai sunkios būklės, išėjo iš namų nežinia kur.

Įvykis nutiko gruodžio mėnesį, todėl skausmas mamai iš širdies dar neišblėso. Pasakodama skaudžius išgyvenimus moteris nesulaikė ašarų.

„Mano dukra, 33-ejų šilutiškė, turi sunkią psichikos negalią. Ji keletą dienų negėrė vaistų, todėl sveikata buvo labai pablogėjusi“, – pasakojo dingusiosios mama.

Moteris, tąkart sužinojusi, kad iš namų kažkur išėjo jos dukra, težinojo vieną faktą, kad galbūt ji išvyko į Šiaulius pas tėtį. Visą gyvenimą dukra besirūpinančios mamos širdį sukaustė begalinis nerimas.
Moteris kreipėsi į Šilutės policijos pareigūnus. Buvo savaitgalis, budėjo minėtas Operatyvaus valdymo poskyrio pareigūnas R.Silius.

„Pareigūnas nuoširdžiai, su žmogiška atjauta, profesionaliai padarė ką galėjo. Skambino į visas institucijas, keturias valandas nesitraukė nuo paieškos. Manau, kad toks darbas – pavyzdys kitiems policininkams. R.Silius – vyriškai santūrus, kupinas užuojautos“, – prisimindama kraupios dienos įvykius pasakojo dingusiosios mama. Moteris džiaugiasi, kad nežinios valandomis pareigūnas pakvietė ją pabūti policijos komisariate, nesiblaškyti kažkur namuose, nežinant, kas vyksta.

Po kelių valandų paieškų pareigūnui pavyko surasti dingusią dukrą ir taip nuraminti sielvarto kamuojamą mamą.

„Kreipdamasi į redakciją ir viešai dėkodama pareigūnui R.Siliui noriu, kad tokie žmonės, kurie pasišventę atlieka savo pareigas, įkvėptų ir kitus. Artėjančių švenčių proga negali būti užmiršti tokie geri darbai. Šis pareigūnas suprato mano skausmą, padėjo jį išgyventi“, – prisipažindama, kad gyvenime pirmą kartą sutiko tokį pasiaukojantį žmogų, sakė skaudžius išgyvenimus patyrusi šilutiškė.