Šilutiškė Giedrė „meluoja“ ir juokauja televizijos ekrane

giedre bagdinaviciute Labai-juokingi-vedejaiŠmaikštauti ir juoktis – sveika. Juokų dieną – balandžio 1-ąją – tą tiesą norime dar kartą patvirtinti kartu su BTV laidos „Labai juokinga laida“ vedėja, šilutiškė Giedre Bagdonavičiūte.

„Labai gera būti linksmų žmonių, jų juoko apsupty. Tuomet ir diena visai kitokia. Būtent dėl šios priežasties ir pati stengiuosi skleisti gerą energiją bei emocijas“, – sako 25-erių Giedrė, šiuo metu gyvenanti Vilniuje, dirbanti grožio salone kosmetologe – vizažiste ir atrandanti laiko filmuotis ir vesti televizijos laidą.

Realybės šou suvaidino ne save

Vienas iš svarbiausių merginos gyvenime lūžių įvyko prieš dvejus metus, kai Giedrė ryžosi dalyvauti BTV projekte „Naktis&Diena. Vilnius“. Šiame realybės šou vienoje erdvėje apsigyveno keletas ryškių asmenybių, o žiūrovas stebėjo jų naktis ir dienas, keliamas intrigas.giedre bagdonaviciute virtuveje

Giedrei skirtas vaidmuo buvo tikras iššūkis. Mergina turėjo parodyti save tokią, kokia iš tikrųjų ji nėra. Šilutiškei šis smagus žaidimas  patvirtino, kad tikrosios prigimties nepakeisi, o tik labiau suprasi save ir padėsi save pažinti aplinkiniams.

„Turėjau būti karštoka, jausmų neslepianti, sakyčiau, kiek pikčiurna mergina, nors realiai tokia nesu“, – prisipažįsta pašnekovė.

Po realybės šou sulaukusi pasiūlymo vesti „Labai juokingą laidą“, ji suprato, kad tai – atgaiva sielai po visų ankstesniame televizijos projekte kunkuliavusių intrigų. Juokas, linksmos apgavystės, „baltas“ melas, neįskaudinantis kitų, yra vieni iš smagiausių gyvenimo užtaisų, kurie kasdienybę nuspalvina ryškiomis spalvomis, sujudina jausmus.

Kasdien vis labiau pažįsta save

„Labai juokingos laidos“ vedėjos vaidmui – valiūkiškas, naivokas, bet jai netrūksta savivertės jausmo. Būtent tokios vedėjos savybės Giedrei yra daug artimesnės.

Mergina neslepia, kad pradėjusi vesti „Labai juokingą laidą“ suprato, jog sudėtinga skleisti visišką pasitikėjimą savimi, kai gyvenime dar nėra tekę sėdėti vedėjo, kalbančio keliolikos tūkstančių žiūrovų miniai, kėdėje. Tai buvo didžiulis iššūkis, kaupiama patirtis, formuojami įgūdžiai – neįkainojami.

„Man patinka naujovės, išėjimas iš savo komforto zonos. Taip susipažįstu su naująja savimi, atrandu save kitokią ir galiu tobulėti ne tik vienoje srityje. Be to, taip atrandu naujų, įdomių žmonių, kurie atneša į mano gyvenimą naujų vėjų“, – sako mergina.

Giedrė sako, kad visi „Labai juokingos laidos“ komandos nariai – linksmi. „Mes mokame ne tik pasijuokti iš transliuojamų juokingų vaizdelių, bet ir iš savęs. Nors man labiausiai gyvenime juoką kelia netikėčiausios situacijos, nesusipratimai, linksmi nusišnekėjimai ar laimingai besibaigiančios „nelaimės“, – sako šilutiškė.

Tačiau darbas televizijoje, kalbėjimas su tūkstantine auditorija, šiek tiek viešu tampantis gyvenimas neatspindi visų Giedrės poreikių. „Iš tikrųjų, man patinka, kai galiu laiko skirti vien sau. Žiupsnis vienatvės, tylos ir ramybės yra neatsiejama dalis mano kasdienybės“, – sako Giedrė.

Smagios melagystės – reikalingos

giedre bagdonaviciute juokinga laidaGiedrė prisipažįsta, kad vertina tikrus ir nuoširdžius žmones, tačiau mano, kad „baltos“ melagystės gyvenimui taip pat priduoda geros nuotaikos.

„Smagu pajuokauti, šiek tiek apgauti. Puiku, kai žmonės Melagių dieną rimtu veidu sugeba įtikinti neįtikėtinais dalykais. Turiu ir aš tokios dienos patirties“, – sako mergina, prisimindama vieną melą, kuris ją privertė pamiršti visas baimes ir nuoširdžiai pasistengti dėl bičiulio.

Šią istoriją Giedrė šiandien vadina „Tikrą draugą tik nelaimėje pažinsi“.

Taigi vieną balandžio 1-ąją merginą ant kojų pakėlė draugo skambutis – jis prašė pagalbos. Esą draugo automobilis nežinia dėl ko užgeso ir būtinai jį reikia partempti. Giedrė, be abejo, suskubo ištiesti pagalbos ranką nelaimės ištiktam draugui. Jai teko per visą Šilutę vairuoti didelę mašiną, kuria turėjo partemti „užgesusį“ automobilį. Tokių gabaritų automobilio iki tol mergina nebuvo vairavusi ir nemokėjo jo gerai vadyti. Bet ji, net ir labai bijodama, kad neapgadintų vertingojo „Mercedes Benz Sprinter“ bei kitų mašinų, išvairavo autobusiuką iš ankšto kiemo, prasibrovė pro siaurus vartus, ir važiavo per visą Šilutę gelbėti draugo. Laimė, kad šis žygdarbis baigėsi sėkmingai.
„Pateisinau tikros draugės statusą, tačiau… likau apgauta“, – sako šypsodamasi šilutiškė, kuri atvykusi į nelaimės vietą sužinojo, jog pagalbos skambutis buvo balandžio 1-osios pokštas.    

Derina darbą su laisvalaikiu

Giedrė nepamiršta Šilutės, dažnai grįžta į tėvų namus. „Gera čia atsipūsti nuo sostinės šurmulio. Čia, Šilutėje, yra mano šeima, pasiilgstu ir jos, ir savo gimtojo miesto. Namuose  atsikvėpiu, pailsiu, atgaunu jėgas“, – sako pašnekovė.

Laisvalaikį ji puikiai suderina su darbu – kosmetologės – vizažistės paslaugas ji atlieka ir Šilutėje.

Giedrė randa laiko ir aktyviam, ir pasyviam laisvalaikiui. Jai patinka būti tarp žmonių, myli žirgus, mėgsta važinėti dviračiu, riedučiais, o vasarą – plaukioti laivu. Mergina save tobulina skaitydama saviugdos knygas, mėgsta romanus, žiūrėti filmus.

„Turiu daug ateities planų, tačiau šiuo metu man svarbiausia padaryti geriausiai tai, ką darau“, – atsisveikindama sakė linksmoji pašnekovė.