Šilutiškė gydytoja laimėjo pasaulio medikų teniso čempionato taurę

 steponkiene renata_teniso_cempioneŠilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir jo pavaduotojas Algis Bekeris pasveikino šilutiškę gydytoją Renatą Steponkienę, kuri 47-ajame pasaulio medikų teniso čempionate, vykusiame Čekijoje, kartu su medikėmis iš Kauno ir Vilniaus iškovojo Nacijų taurę!

„Garbė pasveikinti mūsų gydytoją!“ – savo „Facebook“ paskyroje parašė rajono vadovas ir paskelbė nuotrauką, kurioje užfiksuotas gydytojos oftalmologės R.Steponkienės pasveikinimas su pergalėmis pasauliniame lauko teniso renginyje: Lietuvos medikių tenisininkių komanda finale įveikė JAV moterų rinktinę ir pirmą kartą mūsų šalies gydytojų teniso istorijoje parvežė taurę į Lietuvą.

Pilzene vykusiame 47-ajame pasaulio medikų teniso čempionate jėgas bandė net 282 atstovai iš 30 šalių. Pagrindiniame turnyre lietuviai medikai pelnė 11 medalių komplektų ir 6 medalių komplektus – paguodos turnyre.
Dvejetų iki 40 metų grupėje oftalmologė R.Steponkienė su odontologe Egle Vindašiūte – Narbute laimėjo sidabro medalius, o Lietuvos moterų komanda E.Vindašiūtė – Narbutė, B.Adomavičienė ir R.Steponkienė, finale įveikusios JAV moterų rinktinę, iškovojo Nacijų taurę.

Įvertinus Lietuvos medikų laimėjimus, nuspręsta,  2019 m. rugpjūčio 3-9 d. čempionatą rengti Lietuvoje.
Dar liepos mėnesį Marselyje (Prancūzija) vykusiose „Pasaulio medicinos ir sveikatos žaidynėse“ Lietuvos atstovai iškovojo vieną aukso ir 3 bronzos medalius.

„Organizuoti tokio lygio renginius – didelė atsakomybė ne tik prieš čempionato dalyvius, bet ir pačiai organizuojančiai šaliai. Į tokius medikų teniso čempionatus suvažiuoja gydytojai iš viso pasaulio, vėliau išsivežantys namo įspūdžius apie šią šalį, jos žmones. Tai būtų neįkainojama galimybė parodyti ne tik mūsų šalį, bet ir jos medicinos potencialą“, – kalbėjo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) rektorius, kardiologas prof. Remigijus Žaliūnas.