Šilutiškės dalyvaus  „Olimpic hopes“ regatoje Vengrijoje

Šiauliuose vykusiame Lietuvos mokinių baidarių irklavimo čempionate Šilutės sporto mokyklos irklavimo trenerio Romualdo Drungilo auklėtinės Lidija Rimkutė ir Paulina Timoščenko iškovojo sidabro ir bronzos medalius.

Paulina Timoščenko (kairėje) ir Lidija Rimkutė pakviestos į Lietuvos rinktinę atstovauti šaliai tarptautinėje „Olimpic hopes“ regatoje, Vengrijoje.

Šilutės sporto mokyklos irkluotojų L. Rimkutės ir šiuo metu Panevėžyje besimokančios P. Timoščenko duetas Šiauliuose vykusiame Lietuvos mokinių baidarių irklavimo čempionate du kartus lipo ant garbės pakilos. Dviviete baidare (K-2) 500 metrų distanciją merginos įveikė per 02:22,5 ir iškovojo III vietą.

200 m distanciją (K-2) baidarių klasėje Lidija ir Paulina įveikė per 00:50.944 ir iškovojo II vietą. Jos šioje distancijoje nusileido tik plungiškėms Gretai Gadeikytei ir Ugnei Sabaliauskaitei – 00:47.388.
Šių varžybų jaunių ir jaunučių grupių pirmų ir antrų vietų laimėtojai pakviesti Į Lietuvos rinktinę atstovauti šaliai tarptautinėje „Olimpic hopes“ regatoje, kuri vyks rugsėjo 17 – 20 dienomis Vengrijoje.