Šilutiškį krepšininką D. Dulkį mylimoji iš Amerikos lepina balandėliais

img.lrytasAmerikietę McCall Maynor (24 m.) lietuviai dažniausiai užkalbina angliškai jai dar net neprašnekus. Moteris spėlioja – galbūt jos tautybę išduoda plati šypsena ir akinamai balti dantys? Netrukus už krepšininko Deivido Dulkio (24 m.), kilusio iš pamario krašto, tekėsianti amerikietė nekantriai laukia, kada taps ponia Dulkiene, o Lietuvą jau vadina savo antraisiais namais.

Tiesa, iki vestuvių jai dar teks pažinti ir kaimyninės šalies Latvijos gyvenimą. Toks krepšinio legionieriaus žmonos likimas – Vilniaus „Lietuvos ryto” komanda D. Dulkį iki sezono pabaigos paskolino Rygos „Barons kvartals” ekipai.

Latvijoje jau kurį laiką įsikūrusi pora džiaugiasi, kad Velykų rytą atsibus Lietuvoje. Margučius sužadėtiniai ridens Deivido gimtojoje Šilutėje kartu su jo tėvais. Merginos šeima kiaušinius dažys ir didžiausią pavasario šventę sutiks toli nuo jos – Floridoje.

Pasipuošusi mamos dovanota megzta kepuraite McCall beveik viso pokalbio metu ranką laikė ant Deivido kelio. Buvo neįmanoma nepastebėti auksinio sužadėtuvių žiedo su deimantu.

Visai netrukus ant jos piršto sužibės dar vienas žiedas.

Daugiau straipsnį skaitykite lrytas portale paspaudę čia.