Šilutiški, siek mokslo aukštumų su moderniausiomis technologijomis iš „Avitelos“

AVITELA 6Infomacinės technologijos yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Daugelis jomis naudojamės darbo vietoje, namuose, net keliaudami bei ilsėdamiesi. Ypač naujausiomis tehnologijomis domisi jaunimas, todėl neatsitiktinai jiems prieš naujus mokslo metus buitinės technikos parduotuvė „Avitela“, įsikūrusi M.Jankaus g. 3, paruošė specialių pasiūlymų įsigyjant kompiuterius.

Kompiuteris namams, darbui, studijoms

Jaunimui kompiuteris tapo ne prabangos ar išskirtinumo, bet būtinybės preke. Moksleiviams jis reikalingas namuose atliekant mokytojų pavestas užduotis ar žaidžiant, o studentams – mokantis universitete.

Kompiuterių yra daug ir įvairių gamintojų, todėl pasirinkti nelengva.

„Avitelos prekybos“ Šilutės parduotuvės vadovas Andrius Limba pabrėžia, kad renkantis kompiuterį svarbiausi kriterijai yra pinigų suma, skiriama pirkiniui, ir tikslas, kam kompiuteris bus naudojamas. Tai žinant, visus kitus parametrus jau galima modeliuotis atskirai.

Jei kompiuteris skirtas tik paprastam naudojimuisi – tekstų rašymui, naršymui internete, tokį „Aviteloje“ galima įsigyti nuo 999 Lt. „Dažniausiai tokius renkasi studentai, moksleiviai“, – pasakojo A.Limba.

Tačiau, anot jo, šilutiškiai žvelgia toliau į ateitį, nes informacinės technologijos vystosi labai greitai, ir tai, kas buvo nauja praėjusiais metais, šiais – jau sena. Todėl žmonės perka galingesnius, kokybiškesnius kompiuterius, kuriais gali žaisti žaidimus, kaupti filmus, muziką, žiūrėti televiziją.

Stacionarus ar nešiojamasis

Pirmieji buvo išrasti stacionarūs kompiuteriai ir atsiradus nešiojamiesiems, jiems buvo žadamas išnykimas. Iš tiesų, stacionariųjų kompiuterių pardavimai mažėja, tačiau ne taip drastiškai, kaip buvo tikėtasi. Stacionaraus kompiuterio pagrindinis pliusas yra tai, kad tobulėjant technologijoms jį galima nuolatos atnaujinti, jei neužtenka vieno ar kito parametro.

Šiais kompiuteriais naudojasi tie žmonės, kuriems reikia apdoroti didesnius infomacijos strautus, kaupti ir laikyti daugiau informacijos.

Nešiojamieji kompiuteriai taip pat darosi vis galingesni ir jais jau galima ne tik rašyti ar naršyti internete, bet ir žaisti įvairius žaidimus, dirbti sudėtingomis programomis.

„Avitelos“ parduotuvė turi bene didžiausią nešiojamųjų kompiuterių pasiūlą Šilutėje. Iš daugelio prekinių ženklų, tokių kaip ASUS, ACER, DELL, SAMSUNG, PACKARD BELL, TOCHIBA 10-17 colių įstrižainės kompiuterių kiekvienas šilutiškis išsirinks jam patikusį, kurį įsigyjus iškart galima juo naudotis.

Dabar perkant „Aviteloje“ bet kurį SAMSUNG naujos kartos nešiojamąjį kompiuterį, SAMSUNG spausdintuvas – dovanų!
„Tai ypač naudinga akcija studentams, kuriems reikia spausdinti įvairius darbus. Spausdintuvas – kokybiškas, greitas ir ilgaamžis“, – dovanos privalumus pabrėžė A.Limba.

Anot jo, su nešiojamaisiais kompiuteriais vis labiau pradeda konkuruoti planšetiniai, kurie yra tarsi išmaniųjų telefonų atmaina. Jei tenka daugiau keliauti, planšetinis kompiuteris (jų kainos „Aviteloje“, priklausomai nuo dydžio, yra nuo 379 Lt), neabejotinai patogesnis nei nešiojamasis.

„Aviteloje“ taip pat gausus kompiuterinių aksesuarų pasirinkimas: nuo aušinimo padelių, klaviatūrų iki kolonėlių muzikai klausytis, pelių bei krepšių kompiuteriams nešiotis.

„Perkant kompiuterį su „Avitelos“ partnerio „Omnitel“ siūloma mobiliojo interneto įranga, kompiuterį galima įsigyti nuo 1 Lt. Daugiau apie akcijos sąlygas ir dar ne visiems šilutiškiams žinomą naujieną galima teirautis „Aviteloje“, – pristatė  A.Limba.

Buitinė technika „Aviteloje“

Prasidėjus derliaus nuėmimui, „Avitela“ šilutiškiams siūlo platų asortimentą bei akcijas rudens sezono prekėms. „Vaisių džiovyklėje galima džiovinti įvairias arbatos, prieskonines žoleles, grybus, obuolius, abrikosus, bananus bei kitus vaisius. Džiovyklių kainos yra nuo 99 Lt“, – pasakojo A.Limba.

Parduotuvėje taip pat gausus sulčiaspaudžių pasirinkimas. Yra net ir lėtaeigė sulčiaspaudė, kuri vaisius išspaudžia ypač sausai ir išgauna visas sultis.

Vis artėja diena, kuomet bus išjungta analoginė televizija, todėl dabar pats metas įsigyti TV priedėlį arba naują televizorių, kurių „Avitelos“ parduotuvėje tikrai didelis pasirinkimas.

„Rugpjūčio mėnesio svarbaus pirkėjo programos specialus pasiūlymas su „Avitelos“ lojalumo kortele – nedidelis šaldytuvas vos už 559 Lt, ypač tinkamas studentui“, – dar vieno pasiūlymo naudą šilutiškiams pabrėžė A.Limba.

Tiems, kurie iškart didesnės pinigų sumos nenori skirti naujam kompiuteriui ar buitinei technikai, į pagalbą ateina „Šiaulių banko“ lizingas ir daugelį prekių įsigyti siūlo be pabrangimo.

UAB „Avitelos prekyba“ taip pat teikia naują paslaugą: interneto svetainėje http://spauda.avitela.lt/ galima itin lengvai ir pigiai užsisakyti bei atsispaudinti kokybiškas nuotraukas, atostogų momentus ant drobės, lipduko ar fotopopieriaus.

Buitinės technikos ir elektronikos parduotuvė „Avitela“ maloniai kviečia šilutiškius ir miesto svečius dar prieš naujus mokslo metus apsilankyti jaukiame salone M.Jankaus g. 3.

Darbo laikas:
darbo dienomis – nuo 9 iki 18 val.,
šeštadieniais – nuo 9 iki 14 val.
Tel. pasiteirauti (8 441) 53821.
www.avitela.lt.