Šilutiškiai apstulbę: perėjų dažytojai darbavosi per lietų…

per lietu_dazo_perejas_1Praėjusią savaitę vieni pastabūs šilutiškiai juokėsi, kiti piktinosi ir skambino į „Šilutės naujienų“ redakciją, matydami Šilutės gatvėse dirbančius žmones, kurie naujai dažė perėjas. Šiems vyrams baltus dažus ant afsfalto purkšti netrukdė net lietus, nors, anot vieno šilutiškio, kiekvienas vaikas žino, kad dažant šlapią paviršių daug naudos nebus…

Į „Šilutės naujienas“ užėjęs šilutiškis pasakojo, kad važiuodamas centrine Lietuvininkų gatve negalėjęs patikėti tuo, ką pamatė per automobilio langą. „Žiūriu, vieni tų dažytojų užpurškia baltus dažus ant asfalto, kitas stovi ir laiko prie tos vietos kažkokią lempą. Matyt, šildo tą vietą, kad dažai geriau prikibtų“, – dalijosi pastebėjimais šilutiškis.

Anot jo, stebint tokį darbą juoktis jau nebesinori, nes ima pyktis. „Negi suaugę, ir dar spėju, kad kokį nors specialųjį išsilavinimą turintys žmonės nėra girdėję, kad šlapių paviršių nudažyti negalima, kad tokioje vietoje užtepti dažai tuoj pat nusilupinės“, – kalbėjo šilutiškis.

Redakcija sužinojo, jog perėjų dažymo darbai buvo atliekami VĮ Klaipėdos regiono keliai užsakymu. Šios įmonės Šilutės kelių tarnybos vadovas Algirdas Jakubauskas paaiškino, jog Šilutėje dirba skelbtą konkursą laimėjusi UAB „Sankryža“.

Ši įmonė darbus Šilutėje turėjo pradėti dar metų pradžioje, tačiau konkurso rezultatai, kaip jau įprasta, buvo apskųsti, todėl darbų pradžia smarkiai nusikėlė. Dabar gatvių ženklinimą atnaujinančiai įmonei nebelieka nieko kito, kaip tik skubėti ir kaip įmanoma daugiau suspėti padaryti iki šalnų.

A.Jakubauskas sakė, jog šiandieninės technologijos leidžia dažyti net ir esant drėgnam orui, bet sutiko, kad kokybiškiau tas darbas padaromas sausu oru.

Bet dabar gatvių ženklintojams, anot jo, reikia skubėti, kad iki šalčių  spėtų perdažyti bent svarbiausias perėjas. Gali būti, kad ne tokios svarbios perėjos, o kai kur – ir ištisinio ženklinimo linijos liks neatnaujintos.