Šilutiškiai atidarė „Burbuliatoriaus“ sezoną

Burbuliatorius 2Daugybės spalvotų muilo burbulų, vaikų klegesio ir tėvų šypsenų buvo pripildytas pirmadienio vakaras. Jau dešimtąjį sezoną šilutiškiai prisijungė prie iniciatyvos ir visi kartu atidarė mūsų mieste jau septintąjį Burbuliatoriaus sezoną, o tuo pačiu ir pasitiko vasarą.

„Burbuliatorius labai graži šeimų vasaros šventė ir mums jau tapusi tradicija. Visada bandome sudalyvauti, jeigu tik leidžia galimybės. Tai puiki priemonė susipažinti su naujais žmonėmis, o ir smagu pabendrauti su pažįstamais. Pastebėjau, kad per kelis metus šventė patobulėjo ir susirenka vis daugiau žmonių, o ir patys šilutiškiai tapo iniciatyvesni organizuojant ir tobulinant šventę“, – įspūdžiais dalinosi renginyje dalyvavusi Renata.

Gyvu koncertu, keliančiu į padanges ne tik burbulus, bet ir „Burbuliatoriaus“ dalyvių nuotaiką pasirūpino garsiausias Pamario talentų ugdytojas Vygantas Stoškus. Renginio metu koncertavo jo vadovaujamos jaunimo grupės: „Prieskonis“, Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija, Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos estrados grupė.

Mažųjų lankytojų dėmesį prikaustė batutas – laivas, kurį į šventę atvežė ir nemokamai juo leido naudotis įmonė „Mažytė šventė“. Vaikai kantriai stovėjo eilėje ir laukė, kada galės pašokinėti.

Daug džiaugsmo į šventę atnešė vaikų žaidimų erdvės „Kukulis“ animatorės – Pelytė Minė, Peliukas Mikis bei Katytė. Vaikai šūkčiojo iš džiaugsmo, kai virš jų praskriedavo didžiuliai muilo burbulai. Vėliau Pelytė Minė su savo draugais mažiesiems šventės lankytojams surengė žaidimą su spalvotais kamuoliukais.

Dėkojame ir nuolatiniam „Šilutės naujienų“ partneriui, organizuojant „Burbuliatorių“ – Šilutės kultūros ir pramogų centrui, kuris suteikė galimybę burbuliuoti skambant muzikai bei šokinėjant ant batuto.

Iki susitikimo kituose burbuliatoriuose, kurie įvyks birželio 11 ir 25 d., liepos 9 ir 23 d., rugpjūčio 6 ir 20 d., rugsėjo 3 d.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.