Šilutiškiai judėjo vienu ritmu

jaunimo renginys sokaPenktadienio vakarą šilutiškiai rinkosi į nemokamą šokių pamoką „Šilutiškiai vienu ritmu“. Puikios nuotaikos, kuri vyravo šventės metu, nenustelbė besiniaukiantis dangus ir prapliupęs lietus.
Renginį organizavo ką tik įsikūrusi asociacija „Pamario jaunimas“, vienijanti jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas bei neformalų jaunimą.

„Pamario jaunimas“ – tai organizacija, kuri priklauso mums visiems – jauniems žmonėms. Šiandien sukurkime šokio šventę. Pabūkime kartu, pabendraukime, pasidžiaukime, jog esame drauge“, – sakė ir mažus, ir didelius kojas pakilnoti kvietusi organizacijos pirmininkė Lijana Jagintavičienė.

Netrukus drąsiausieji prisijungė prie sporto ir sveikatingumo centro „Atėnai“ šokėjų ir trenerės Ingos. Po kiekvieno šokio atsirado vis daugiau norinčių pajudėti, todėl šokėjų būrelis vis didėjo.

Hiphopo šokėjai Giedrius Butkus ir Ignas Šmitas taip pat demonstravo savo sugebėjimus. Vėliau, net lyjant lietui, vaikinai hiphopo judesių mokė visus norinčius.

Šilutiškiams patiko judėti vienu ritmu, todėl toks renginys bus organizuojamas dar kartą rugsėjo priešpaskutinį penktadienį. Šventės dalyvių saugumu rūpinosi pats jaunimas. Tai – Šilutės šaulių 8-osios kuopos šauliai.

Asociacijos „Pamario jaunimas“ informacija.