Šilutiškiai keliaus į Lietuvos seniūnijų sporto žaidynes

f1 TENPaskutinį vasaros savaitgalį Klaipėdos apskrities savivaldybių komandos suvažiavo į Gargždus, kur vyko XI Lietuvos seniūnijų vasaros sporto žaidynių II etapo atrankinės varžybos. Jose dalyvavo apskrities seniūnijų komandos, kurios I žaidynių etape iškovojo pirmąsias vietas. Tai Klaipėdos, Klaipėdos rajono, Kretingos, Skuodo rajonų, Rietavo ir Šilutės rajono sportininkai.

Dalyviai varžėsi 11-oje rungčių. I-III vietas šiame etape iškovojusios komandos, o stalo teniso ir futbolo I-II vietas, įgijo teisę žaisti finale, kuris antrus metus iš eilės vyks Jonavoje rugsėjo 15 d.

Lietuvos seniūnijų XI sporto žaidynių zoninėse varžybose Gargžduose kelialapius į finalinį etapą Jonavoje iškovojo 4 šilutiškių komandos: stalo tenisininkai, krepšininkės ir tinklininkai (vyrai ir moterys). Taurių iškovoti bei medalių parsivežti nepavyko šaškininkams ir futbolininkams.

Mažąją raketę geriausiai valdė Šilutės komanda, kuriai atstovavo sunkiaatlečiai tėvas ir sūnus Laimas ir Tomas Ličinchai, ir stalo tenisininkė Sigita Jakubauskienė. Šilutiškiai nugalėjo Klaipėdos, Gargždų, Salantų ir Rietavo komandas ir pasipuošė aukso medaliais bei gavo I vietos taurę.

Šilutės garbę gynė „Pamario“ krepšininkės, kurioms vadovauja trenerė Loreta Stančiauskienė. Šiemet Loreta stebėjosi, kad zoninėse varžybose komandų daug nebuvo – moterų grupėje vos trys. Komandoje žaidė Viktorija Vaitkutė, Inga Viliūnienė, Agnė Sakalienė ir Jurgita Tamošaitienė. Pirmosios varžovės buvo klaipėdietės, jos nesunkiai įveiktos rezultatu 11:4. Antrąsias rungtynes šilutiškės žaidė su Gargždų komanda, kuriai nusileido 5:11. Gargždiškės iškovojo I vietą, šilutiškės džiaugėsi sidabro medaliais.

Moterų tinklinio komandą sudarė Danguolė Černeckytė, Rita Kutkaitė ir Deimantė Skiudulaitė. Lemiamą partiją dėl III vietos bei kelialapio į finalą šilutiškės žaidė su Kretingos komanda. Mūsiškės kovojo vieningiau ir nugalėjo varžoves. Zonos čempionėmis tapo Klaipėdos komanda. Vyrų varžybas laimėjo Klaipėdos rajono komanda, sidabro medalius iškovojo šilutiškiai.

Mažojo futbolo turnyre šilutiškiai užėmė III vietą, o į finalą važiuos tik I-II vietas užėmusios komandos. Tad mūsų futbolininkams zoninės varžybos buvo paskutinės. Be kelialapių į finalus liko ir Šilutės šaškių mėgėjai Benediktas Bagočius, Algirdas Dulinskas, Irena Grauslienė. Tarp penkių komandų mūsiškiai užėmė IV vietą.