Šilutiškiai kviečiami žymėti tamsias gatves

Naktinė Šilutė. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, vykdydama informacinę saugaus eismo kampaniją „Susiprask”, inicijuoja internetinį projektą „Tamsios gatvės”. Jo metu interneto tinklapyje adresu http://susiprask.lt/tamsiosgatves/ esančiame žemėlapyje lankytojai kviečiami pažymėti neapšviestas ir todėl, jų manymu, nesaugias pėstiesiems ir dviratininkams gatvių ir kelių atkarpas.

Žymėjimus galės matyti visi tinklalapio lankytojai – tikimasi, kad tai paskatins juos būti atidesnius šiose vietose ir segėti atšvaitus keliaujant pėsčiomis ar dviračiais.

Siekdami palengvinti komunikaciją tarp eismo dalyvių ir savivaldybių skyrių, atsakingų už saugių eismo sąlygų užtikrinimą, projekto administratoriai reguliariai (kartą per savaitę) persiųs lankytojų informaciją apie pažymėtas nesaugias vietas savivaldybėms.

Organizatoriai tikisi, kad atsakingi darbuotojai ras laiko sureaguoti į pranešimus ar bent patikrinti informacijos aktualumą. Persiųsdami informaciją jie pridės ir kontaktinius asmenų, pažymėjusių tamsias gatves, duomenis.

GALERIJA: Šilutė naktį

joomplu:187