Šilutiškiai nelabai domisi policininko profesija

reidai keliuose policijos motociklaiTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai organizavo net keletą renginių vyresniųjų klasių mokiniams, kurių metu ateitį planuojantys ir savo būsimą profesiją besirenkantys jaunuoliai galėjo daugiau sužinoti apie studijų galimybes ir karjeros perspektyvas baigus Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultetą ar Lietuvos policijos mokyklą.

Minėtų mokymo įstaigų atstovai ir studentai Šilutės policijos komisariato salėje susirinkusiems mokiniams pasakojo apie priėmimą studijuoti, studijų procesą ir tolesnes karjeros galimybes.

Šį pavasarį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Personalo skyriuje prašymus priimti į Lietuvos policijos mokyklą ir Mykolo Romerio Viešojo saugumo fakultetą yra padavę per dvidešimt jaunuolių. Šilutiškių tarp jų – tik trys. Šiemet tarp pageidaujančių tapti policijos pareigūnais dar nebuvo nei vieno tauragiškio.

Tarp norinčiųjų mokytis Lietuvos policijos mokykloje didžioji dauguma – Šilalės rajono gyventojai (septynios merginos ir septyni vaikinai). Stojimo prašymus taip pat užpildė dvi merginos ir vienas vaikinas iš Šilutės rajono, po vieną merginą ir vaikiną iš Pagėgių savivaldybės.

Prašymus priimti į Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultetą jau pateikė penki jaunuoliai (keturios merginos ir vienas vaikinas). Visi jie taip pat šilališkiai.

Moksleiviai, planuojantys savo ateitį susieti su policijos pareigūno darbu, daugiau apie atranką ir priėmimą studijuoti gali sužinoti Lietuvos policijos mokyklos ir Mykolo Romerio universiteto interneto tinklalapiuose, Policijos departamento interneto svetainėje (www.policija.lt) arba atvykti į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Personalo skyrių (Tauragėje, Gedimino g. 17, 211, 212 kab.). Telefonas pasiteirauti (8 446) 20 284.