Šilutiškiai nepasidrovėjo iš 80-metės pagrobti piniginę

PiniginAntradienio vakarą Šilutėje piniginę iš garbaus amžiaus moters įžūliai pagrobę vyriškiai buvo sulaikyti neabejingų įvykio liudininkų. Šiandien vagišiams policijoje pareikšti įtarimai.

Apie 21 val. prie vieno iš Jaunimo alėjoje esančių daugiabučių vakarą leidusi šilutiškė netikėtai tapo įžūlių vagišių auka. Aštuntą dešimtmetį perkopusi moteris ilsėjosi prie namo laiptinės ant suoliuko, kai prie jos priėję du 30-40 metų neblaivūs vyriškiai pačiai moteriškei matant paėmė iš jos rankinės piniginę, kurioje buvo apie 100 litų, ir lyg nieko
nebūtų nutikę bandė pasišalinti.

Nedelsdamas močiutei į pagalbą atskubėjo viską pro atvirą langą matęs namo kaimynas. Vyras neliko abejingas nukentėjusios riksmui „Gaudykit vagį!“ ir be didelių pastangų vagišius sučiupo. Netrukus jie buvo perduoti atvykusiems pareigūnams, o nukentėjusiajai grąžinta piniginė.

Šilutės miesto gyventojams A.B. (gimęs 1970 m.) ir G.G. (gimęs 1983 m.) policijoje pareikšti įtarimai dėl atviros vagystės įvykdymo. Įtariamieji uždaryti į areštinę, šiuo metu atliekami tolesni procesiniai tyrimo veiksmai.