Šilutiškiai nustebino įspūdingais seniais besmegeniais

spalvoti sniego_seniaiŠilutėje gausiai pasnigo trečiadienio rytą, tačiau sniegu, kad ir nedideliu jo kiekiu, kai kurie šilutiškiai sugebėjo pasidžiaugti ir gerokai anksčiau.

Atrodo neįtikėtina, bet du šilutiškiai vyrai nulipdė sniego skulptūras – raudona širdele papuoštą sniego senį Valentiną ir pingvinuką Lolo. Prie šių įspūdingų sniego skulptūrų vyrukai darbavosi ne po vieną valandą, o kad birus sniegas išsilaikytų, purškė jį vandeniu, vėliau spalvino dažais.

Sniego senis Valentinas pasaulį išvydo antradienio vakarą Gaideliuose, kai buvo dar nedaug sniego. „Vakar vargau 4-5 sniego senis_Olafasvalandas, sniego nebuvo, o šiandien galima pilį statyti“, – trečiadienio rytą įspūdžiais dalijosi jį nulipdęs Valdas.

Valentinas, vien jį pamačius, suteikia gerų emocijų, nes yra spalvotas, su raudona širdele ant krūtinės. Jo kūrėjas tikisi, kad šis sniego žmogus išsilaikys iki Valentino dienos ir namiškiams teiks gerų emocijų.

Šio besmegenio nuotraukai pasirodžius internete, atsirado dar vienas šilutiškis Edgaras, kuris prieš porą savaičių nulipdė pingvinuką Lolo. Edgaras pasakojo, kad tąkart buvo truputį pasnigę, o būdamas namuose jis nuobodžiavo ir galvojo kažką įdomaus nuveikti.

„Susiradau  internete piešinį su pingvinu ir nusprendžiau, kad tokio dar niekada nelipdžiau, tad reikia įgyvendinti šitą mintį“, – pasakojo jis.

Sniegas buvo toks purus ir birus, lyg smėlis prie jūros, tad niekaip nesidavė lipdomas. Tuomet Edgarui kilo mints pasisemti vandens iš kieme esančio tvenkinuko ir kibire su vandeniu maišyti sniegą.Sniegas pingvinukas

„Bet ir tada buvo sudėtinga lipdyti. Kai sniegas šlapias, vienas stipresnis pastūmimas ir viskas griūna. Buvo jau tamsu, šalia stovėjo kiemo šviestuvas, bet to nepakako, tai apšvietimui papldomai naudojau mobiliojo telefono žibintuvėlį“, – pasakojo jis. Lolo jis nudažė purškiamais dažais, kuriuos rado garaže.

Edgaras sako, kad kai pradeda kažką daryti, niekada nepasiduoda, kad ir kaip sudėtinga tai būtų. Tad didelio noro ir užsispyrimo dėka, štai ir gavosi pingvinukas Lolo. Pingvinukas „išgyveno“ apie 4-5 dienas, nes vėliau atšilo oras ir jis pradėjo tirpti.

Tai ne pirmasis Edgaro kūrinys, prieš 3 metus jis yra nulipdęs animacinio filmuko „Ledo šalis“ herojų Olafą.