Šilutiškiai prisistatė tarptautinėje turizmo parodoje „Adventure – 2014“

adventur paroda siluteŠilutės rajono savivaldybės ir Šilutės turizmo informacijos centro darbuotojai grįžo iš tris savaitgalio dienas Vilniuje vykusios tarptautinės turizmo paslaugų parodos „Adventure – 2014“.

Šilutiškiai tradiciškai pristatė mūsų krašto turizmo išteklius bei susirinko informaciją apie kituose Lietuvos regionuose esančius įdomius turistinius objektus.

Šilutės turizmo informacijos centro (TIC) vadovo pareigas einantis Edvardas Judžentis pasakojo, kad šilutiškiai šiemet parodoje pasirodė bendrame Vakarų Lietuvos stende. Kartu su šilutiškiais dirbo Palangos, Klaipėdos miesto ir rajono, Kretingos, Skuodo turizmo paslaugų teikėjai.

E.Judžentis mano, kad toks pasirinkimas – kartu prisistatyti kelių gretimų rajonų TIC-ų atstovams – buvo visai vykęs sumanymas, nes ir turistai, atkeliavę į vieną rajoną, neretai stengiasi pamatyti ir šalia esančiųjų žymesnes vietas.

Parodoje taip pat dirbo Šilutės r. savivaldybės Plėtros ir planavimo skyriaus specialistai Rasa Kmitienė ir Romualdas Ambrulaitis, jie pristatė mūsų Savivaldybės vykdomą trišalį (Lietuva, Lenkija, Švedija) kultūrinį projektą „Craftland“.

Vieną dieną parodoje dirbo UAB „Kintai“ vadybininkė Agnė Višinskaitė, kuri pristatė ir „Kintuose“ teikiamas pramogas. Beje, atvykti pristatyti savo įmonių teikiamas paslaugas galėjo ir kiti rajono turizmo srities verslininkai.

Nepaisant sostinėje spaudusio 18-20 laipsnių speigo, susidomėjusiųjų paroda netrūko, nors šiemet lankytojų, pasak E.Judženčio, gal buvo šiek tiek mažiau nei pernai.

Šilutiškiai išdalijo daugiau nei 2000 lankstinukų apie Pamario kraštą, dalį jų pasiėmė ir kitų šalies rajonų TIC-ų atstovai ir dalins savo klientams. Lankstinukai apie Šilutės kraštą iškeliavo ir į aplinkinius, ir į kituose Lietuvos pakraščiuose esančius rajonus.

Įvairių TIC-ų ir turizmą puoselėjančių įmonių atstovai taip pat turėjo galimybę pabendrauti, apsikeisti ir idėjomis bei kontaktais.