Šilutiškiai sieks rekordo su YAMAHA mokykla

yamaha groja prie kpcGegužės 31 d. 17 val. YAMAHA mokyklos Šilutės klasės lankytojai dainuos kartu su 70 mokyklų vaikais

Štai jau 20-ąjį gimtadienį Lietuvoje švenčia YAMAHA muzikos mokykla, o Šilutės klasei kitąmet bus 10 metų. Šiuo metu čia dirba dvi mokytojos – Jūratė Šukienė (ikimokyklinės programos) ir Aušra Šlažienė (klavišų programos).

YAMAHA muzikos mokyklų sistema daug dėmesio skiria  metodikoms, mokytojų paruošimui, yra inovatyvi, dinamiška, siekianti demokratiškų, šiltų mokytojo ir mokinio santykių. Didžiuojamės savo esamais ir buvusiais mokiniais, kuriuos matome vedančius renginius, grojančius grupėse, dainuojančius choruose, šokančius kolektyvuose. Jie kupini pasitikėjimo savimi ir žino savo vertę. Mes žinome, kad  savo  darbu prisidėjome prie jų gražiausių savybių ir gebėjimų ugdymo.

Šiemet buvo tariamasi, kaip įdomiau surengti jubiliejinius renginius. Atsisakyta kasmetinių festivalių, kurie taip pat yra puiki tradicija – kasmet susitinka mokytojai su savo mokiniais, kad galėtų pasidalinti muzikinėmis idėjomis, aranžuotėmis, pasimokyti vieni iš kitų, parodyti savo geriausius mokinius scenoje.

Buvo pasiūlyta įdomi mintis – patekti į Rekordų knygą, visoms Lietuvos YAMAHA mokykloms ir klasėms vienu metu uždainuojant ir grojant tuos pačius kūrinius. Idėjai pritarė dauguma  mokytojų. Taigi šventėje dalyvaus 70 mokyklų.
Lietuvos YAMAHA muzikos mokyklos registruojamo rekordo Lietuvos rekordų knygoje pavadinimas: „Daugiausia tuo pačiu laiku skirtingose vietose atlikta vienodų muzikinių programų“.

Lietuvoje rekordai registruojami pagal patvirtintas taisykles. Jos atitinka tradicinius Gineso (Guinness) pasaulio rekordų knygoje keliamus reikalavimus, yra šiek tiek papildytos, patikslintos, pritaikytos agentūros „Factum“ darbo sąlygoms.

Agentūra „Factum“ netelkia personalo, stebinčio ar patariančio, kaip pagerinti rekordą, bet pasilieka teisę dalyvauti kaip arbitras. Pasiektus rezultatus patvirtinti turi ne mažiau  kaip 5 nesuinteresuoti ir nepriklausomi stebėtojai (liudytojai).

YAMAHA mokyklos Šilutės klasė savo koncertą surengs, kaip ir kitos YAMAHA mokyklėlės, gegužės 31 d. 17 val. Šilutiškiai koncertuos prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6). Pirmiausia vyks ikimokyklinukų koncertas, po keleto minučių – antroji dalis – klavišų  programos koncertas. Kviečiame visus ateiti ir pasidžiaugti mūsų nuostabiais jaunaisiais muzikantais.

Koncertą ves žaismingas personažas, kiekvienas dalyvis, net ir kelių mėnesių “Ruoniukas”, bus  apdovanotas padėkos raštu, gaus atminimui suvenyrų.

Dainius Pulauskas, žinomas visame pasaulyje džiazo pianistas, savo vardo grupės vadovas, sukūrė YAMAHA mokyklos himną, kurį dainuosime kartu su tėvais ir žiūrovais koncerto pabaigoje.