Šilutiškiai stiprinti sveikatą gali naujame „Jūros klimato“ kambaryje

DSCF8151Kas nežino nuostabaus jausmo, kai pajunti gaivų ir švelnų jūros vėjelio dvelksmą, užuodi miško kvapą, giliai įkvepi gaivaus oro įvykus žaibo iškrovai?.. Visose šiose vietose žmogus jaučia aukščiausios koncentracijos jonizuotą deguonį, o reiškinys susiformuoja, kai atmosferoje dėl elektros iškrovos atsiranda negatyvieji jonai.

Sekant šiuo gamtos pavyzdžiu, jau ir Šilutėje įrengtas „Jūros klimato“ kambarys, kuriame sumontuota „Sea Climate“ („Jūros klimatas“) sistema. Tai ideali vieta pataisyti sveikatą, atsipalaiduoti ir visu kūnu pajausti malonumą.

Tokį kambarį savo lankytojams įrengė ir prieš savaitę atidarė „SPA masažas“ salono, esančio Lietuvininkų g. 33A, vadovas Artūras SKIRZGILAS.

Purškia smulkiausią rūką

Svečius savo salone pasitinkantis A.Skirzgilas vedasi parodyti naujovę – šiuolaikišką „Jūros klimato“ kambarį, kuriame sumontuotas technologinių įrengimų kompeksas, sukurtas pacientų gydymui, reabilitacijai, profilaktikai ir kosmetinėms procedūroms.
juros klimato kambarys skirzgilas
Šis įrenginys, pasak verslininko, gali būti naudojamas medicinos įstaigose, reabilitacijos ir SPA centruose, kosmetikos salonuose ir net buityje. Jis patalpoje sukuria sveiką, prisotintą druskų, jonų ir deguonies aplinką – būtent tokį klimatą, koks yra prie jūros ar vandenyno.

Įrenginys ultragarso purkštuvais į kambarį išpurškia sausą labai smulkų rūką iš aukščiausios kokybės Negyvosios jūros ar Himalajų kalnų druskų tirpalo ir pripildo patalpą neigiamų jonų bei deguonies.

„Gerieji“ jonai, druska ir deguonis

Neigiamų jonų mes negalime užuosti, bet jie yra „gerieji“ jonai, valantys orą: jie sunaikina dulkes, bakterijas ir mikrobus, veikdami juos elektros iškrova.Nustatyta, kad kalnuose ir jūroje per sekundę kubiniame centimetre sukuriama apie 5000 jonų, priemiestyje – vos apie 1000, o gatvėse dar mažiau – 100-200. O štai „SeaClimate“ įrenginio viena adata sukuria apie 5 milijonus jonų kub.cm/sek.

Šiuo įrenginiu į kambarį purškiamas sausas, labai smulkių dalelių druskos rūkas. Jis yra neagresyvus aplinkai ir žmogaus aprangos medžiagoms. Sausos ir ypač smulkios šio rūko dalelės lengvai patenka į kvėpavimo takus ir yra absorbuojamos per juos ir odą. Tokios smulkiausios druskos dalelytės atblokuoja net smulkiausias bronchų šakeles ir naikina bakterijas visur, kur reikia.

Toks unikalus, sausas mikroskopiškų dalelių druskos klimatas turi keletą pozityvių efektų. Jis yra tikras balzamas mūsų kvėpavimo takams, sužadina mūsų jutiminius organus, o oda tampa lygesnė ir švelnesnė.

Reguliariai lankantis druskų kambaryje su įrengta „SeaClimate“ technologija atlaisvinami kvėpavimo takai, o tai labai padeda gydant astmą, alergiją, bronchitą. Kartu šis ypatingas klimatas, turintis dezinfekuojamąjį bei priešuždegiminį poveikį, stiprina imuninę sistemą, šalina stresą bei nuovargį.

juros klimato kambarys spa pastatas„SeaClimate“ padidina deguonies kiekį ore nuo kasdien jame esančių 20,94 proc. iki 27 proc. Kaip tik dėl šios priežasties jau po 20-ties minučių, praleistų :Jūros klimato“ kambaryje, žmogus jaučiasi tarsi pasivaikščiojęs jūros pakrante.

Seniai žinoma, kad gyvybės be deguonies nėra, deguonis yra pagrindinė medžiaga, reikalinga visiems mūsų organizme vykstantiems procesams. Deguonis lėtina ląstelių senėjimą, gerina koncentraciją ir darbingumą, reabilitaciją ir žaizdų gijimą, stiprina imuninę sistemą, mažina nuovargį, gerina psichinę būklę ir t.t. Deguonis, ypač – jonizuotas, turi senėjimą stabdantį efektą.

Spalvų, garso ir vaizdo terapija

„Jūros klimato“ kambaryje yra įrengtas šildymas infraraudonaisiais spinduliais, spalvotas apšvietimas (spalvų terapija), garso – vaizdo terapija, tad tai yra vieta, kurioje neabejotinai galima pataisyti sveikatą nenaudojant cheminių preparatų – tik atsipalaiduojant, ilsintis ir tiesiog patiriant malonumą.

Ši Vokietijoje pagaminta įranga atitinka ES direktyvą, taikomą medicinos įrenginiams.

Naujoji paslauga SPA centre teikiama du kartus per dieną pirmadieniais – šeštadieniais: 11.30-12 val. ir 17.30-18 val., sekmadieniais teikiama tik rytinė procedūra.