Šilutiškiai suspindo išradingumu pasitikdami draugą emigrantą

emigrantas 3Penktadienio pavakarę šilutiškių akis patraukė miesto centre, Lietuvininkų gatvėje, esantys medžiai su ant jų prisegtomis atspausdintomis jaunuolio fotografijomis. „Gal dingo žmogus?“, „Gal tai akcija išvažiavusiems emigrantams?“, – žvelgdami į fotografijas žmonės klausė vieni kitų.

Iš pirmo žvilgsnio nuotraukos ant medžių praeivius ir pravažiuojančiuosius išgąsdino: atrodė, kad galbūt dingo fotografijose įamžintas jaunas vaikinas ir artimieji taip prašo žmonių pagalbos jo ieškant.

Tačiau užrašai prie fotografijų „Šilutėj tu užaugai“, „Tu pagaliau namuose“, „Būk pasveikintas“, „Sveikas sugrįžęs“ paneigė šią dingusio žmogaus versiją.

Džiaugsmingi sveikinimai išdavė, kad taip originaliai šilutiškiai pasitinka draugą emigrantą, pagaliau grįžusį namo. Vėliau išaiškėjo, kad tokios staigmenos sulaukė Osvaldas Gaižauskas – 21 metų mūsų kraštietis, jau trečius metus Amerikoje siekiantis krepšininko karjeros.

Vaikinas „Šilutės naujienoms“ sakė, kad sulaukęs tokios neįprastos staigmenos nudžiugo. Juo labiau kad draugai parinko ir šypseną sukeliančias vaikystės nuotraukas. Tik Osvaldas tikisi, kad jo bičiuliai dėl to neįsivels į problemas, nes, paskelbus fotografijas internete, iš karto pasipylė komentarai, kad visų pirma šią staigmeną reikėjo su kažkuo suderinti ir dabar miestas pilnas šiukšlių.
emigrantas 1 emigrantas 2 emigrantas 4

Tačiau nepaisant piktųjų, daugelis gyrė Osvaldo draugus, originaliai pasveikinusius draugą, ir prasitarė, kad ir patys norėtų tokio pasitikimo. Juo labiau kad Didžiojoje Britanijoje toks sveikinimas draugams ar artimiesiems – įprastas. Tik britai iškabina ne mažas fotografijas, o didžiausius plakatus.

Daugiau apie mūsų kraštiečio gyvenimą Amerikoje, krepšinį ir jauno vaikino siekius skaitykite kituose „Šilutės naujienų“ numeriuose.