Šilutiškiai šventė gražiai ir ramiai

poliCIja„Šilutiškiai šventė gražiai ir ramiai“, – taip Šilutės miesto šventę įvertino Šilutės r. policijos komisariato viršininkas Sigitas Mikutavičius.

Pasak mūsų policijos vadovo, šventės metu buvo pastebėti tik keli girti ir keli ne vietoje besišlapinantys piliečiai, jie tik perspėti. Jokių rimtesnių incidentų, jokių vagysčių ar muštynių neįvyko, šventės metu neužregistruota nė vieno įvykio.

Iš viso šventinės paros suvestinėje registruoti 3 įvykiai: rastas pasikoręs vyriškis, sumuštas vienas vyras ir apgadintas vienas automobilis. Tačiau jie neturi nieko bendro su šventės teritorija.

„Džiaugiamės, kad mūsų miesto žmonės išmoko linksmintis išties kultūringai“, – sakė S.Mikutavičius. Jis pats darbą tądien baigė 2 valandą nakties ir prisipažino, kad ryte pabudęs dar kartą paskambino į komisariatą pasitikslinti, ar ir vėliau naktis buvo rami. Gavo patikinimą, kad jokių įvykių neužregistruota.

Šventės dieną mieste dirbo žymiai daugiau nei įprasta pareigūnų, nes norėta, kad žmonės jaustųsi saugiai. Pareigūnai, pasak S.Mikutavičiaus, nesikišo ten, kur žmonės linksminosi kultūringai. Taip buvo sutarta iš anksto.

„Kai žmonės supratingi, tai ir policija tolerantiška“, – komentavo S.Mikutavičius.