Šilutiškiai vis dažniau renkasi internetines parduotuves

apsipirkimas-interneteLietuviai internetines parduotuves pasirenka vis dažniau. Paprastesnis apsipirkimas, mažesnės kainos bei platesnis prekių asortimentas yra būtent tai, kas labiausiai vilioja pirkėjus, tačiau galima išskirti ir daugiau internetinių parduotuvių privalumų. Apsipirkti internetu galima dar greičiau, o patogus prekių  pristatymas leidžia apsipirkti neišeinant iš namų. Statistika rodo, kad maždaug trečdalis Lietuvos gyventojų bent kartą į metus apsiperka internetu, ir prognozuojama, kad kasmet šis skaičius taps vis didesnis.

Fizinių parduotuvių trūkumas skatina apsipirkti internetu

Įvairių fizinių parduotuvių stoka neretai skatina Šilutės gyventojus apsipirkti internetu. Viena populiariausių prekių kategorijų – baldai, kurių pasirinkimas Šilutės fizinėse parduotuvėse tikrai nėra didelis. Jei baldų ieškoma internetu, galima rinktis iš gausybės pardavėjų, kurie prekiauja baldais įvairiuose Lietuvos miestuose. Baldus yra siūloma pristatyti į pirkėjui patogią vietą, taigi, netenka rūpintis, kada būtų galima nuvykti į didmiestį apsipirkti.

Šilutiškių perkamiausios prekės

Baldai yra viena populiariausių prekių kategorijų, tačiau taip pat yra pastebima, kad pirkėjai neretai renkasi ir kitas prekes – internetu dažnai užsakomos sodo ir daržo prekės, kvepalai ir kosmetika bei prekės vaikams. B-a.eu internetinėje parduotuvėje šios prekių kategorijos yra pačios populiariausios – būtent jas dažniausiai renkasi Šilutės gyventojai.

Pirkti internetu – paprasta ir saugu

Nors kartais pirkėjus gąsdina tai, kad už prekes tenka atsiskaityti dar iš anksto, ir baiminamasi, kad paprasčiausiai liks apgauti, tačiau pasirinkus patikimas parduotuves taip tikrai nenutiks. Be to, pardavėjai vis dažniau siūlo atsiskaityti už prekes jų pristatymo metu, o tuo atveju, jei užsakyta produkcija nepateisintų lūkesčių, per numatytą laikotarpį prekes galima grąžinti. Neverta nerimauti, kad prekių įsigijimas nuotoliniu būdu gali atnešti  nuostolių, nes taip tikrai nenutiks.

Galimybė pirkti pigiau

Pirkėjus gana dažnai vilioja ir žemesnės prekių kainos. Internetu parduodami  baldai ir kita produkcija paprastai kainuoja pigiau nei fizinėse prekybos vietose, o palyginti kainas internetu visada yra labai paprasta. Tai leidžia pirkėjams įsigyti produkcijos dar mažesne kaina, ir dažnai susigundoma prekėmis su nuolaida. Net 70 procentų pirkėjų į savo virtualų prekių krepšelį įsideda prekių, kurioms yra taikoma akcija, taigi, galima daryti išvadas, kad mažesnė kaina yra vienas iš kelių dalykų, kurie pirkėjus masina pirkti internetu.

Dažniau apsiperka moterys

Internetines parduotuves dažniau pasirenka moterys nei vyrai – iš šimto pirkėjų net 65 yra būtent moterys. Spėjama, kad taip nutinka dėl to, kad  apskritai moterys apsiperka dažniau, o štai vyrai perka tik tada, kai jau tikrai prireikia tam tikros produkcijos. Įdomu ir tai, kad vyrai paprastai būna iš anksto numatę, kokią konkrečią produkciją norėtų įsigyti.

Didėja net tik apsipirkimų internetu skaičius, bet taip pat ir išleidžiama pinigų suma. Per pastaruosius metus vidutinė pirkinių krepšelio vertė padidėjo maždaug šešiais eurais, ir prognozuojama, kad ateityje išleidžiama pinigų suma taps dar didesnė.