Šilutiškiams – masažai, įvyniojimai ir odos drėgmę sauganti kosmetika

masazuotoja petrauskieneJau ir į Šilutę atėjo Izraelyje gaminama „SeboCalm“ kosmetika, o šilutiškiams ją pasiūlė M.Jankaus gatvės 12 name (sporto klubo „Oazis“ patalpose), II aukšte savo kosmetikos ir masažo kabinetą atidariusi Irena Petrauskienė.

Jauna medikė, turinti aukštąjį universitetinį medicininį išsilavinimą, neseniai baigė ir dekoratyvinės kosmetikos programą Vilniuje esančiame „Femina Bona“ studijų centre. Ten gilinosi į kosmetikos, vizažo, masažų, kūno įvyniojimų paslaptis, o grįžusi su diplomu nutarė, kad laikas pradėti savo verslą. Prieš kelias savaites į savo kabinetą moteris pakvietė pirmuosius klientus.

Atlieka visas veido gražinimo procedūras

Ir ligšiolinis I.Petrauskienės darbas buvo rūpintis žmonių sveikata – 13 metų ji dirbo Psichikos sveikatos ir psichoterapijos centre. Bet pastaruoju metu vis kirbėjo mintis pradėti savo verslą. Tokia galimybė atsirado šiemet.

Visos veido gražinio procedūros, – taip galima apibūdinti jaunos medikės darbą su Izraelyje gaminama „SeboCalm“ kosmetika. Tai dermatologinė kosmetika, skirta ypač jautriai, problemų turinčiai odai, su kuria Šilutėje iki šiol nedirbo niekas. Visi aktyvūs šios kosmetikos ingredientai yra natūralūs, dauguma produktų – be parabenų, kliniškai testuoti.

Procedūroms Irena naudoja ir prancūzišką „Mary Cohr“, Izraelyje gaminamą „renew-RENEW“ bei aukštos kokybės „Styx“ kosmetiką. Savimi besirūpinančioms klientėms ji deda kolageno lakštų, alginatines ir daugiafunkcines kaukes.

„Jos puikiai palaiko ir išsaugo odos drėgmę, stangrumą, tonusą, išlygina smulkias raukšleles, pasižymi stangrinančiu ir modeliuojančiu efektu: gerina kraujo cirkuliaciją, atkuria drėgmės balansą, ramina, mažina pigmentaciją, maitina ir sutvirtina epidermio barjerą“, – pasakoja Irena.

Siūlo masažus, pylingą, įvyniojimą

I.Petrauskienės klientai galės pasimėgauti ir kelių rūšių masažais, o tai puiki sveikatinimo priemonė. Mat seniai žinoma, jog, pavyzdžiui, klasikinis masažas gerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, panaikina galvos skausmą, atpalaiduoja pavargusius raumenis, mažina jų skausmą ir nuovargį, suaktyvina medžiagų apykaitą.

Aromaterapinis masažas, pasak Irenos, veikia ne tik fizinę, bet ir emocinę savijautą, nes eteriniai aliejai per odą ir kvėpavimo takus daro įtaką mūsų nuotaikai ir nervų sistemai, akivaizdžiai pagerina viso kūno savijautą. Toks masažas, be kita ko, šalina nemigą, gerina daugelio organizmo sistemų funkcionavimą, atgaivina dvasią ir protą. masazuotoja priemones

I.Petrauskienės kabinete taip pat galėsite pasimėgauti perlų pylingu kūnui, išbandyti liekninamąjį kūno įvyniojimą, kuris padeda sulieknėti ir naikina celiulitą.

Mažinti kūno apimtis padės ir vadinamasis „cello gelio“ įvyniojimas, kurio metu poodiniame riebaliniame sluoksnyje mažėja toksinų ir vandens kiekis, o tuo pačiu – ir neestetiškai atrodančios ir daugelį ponių erzinančios duobutės.

Iki gruodžio – nuolaidos

Tai toli gražu ne visos procedūros, kurias savo klientams parinks kosmetikė – masažuotoja. Gali būti, kad jiems labiau patiks intensyviai odą drėkinančios ar stangrinamosios, senėjimą stabdančios su kolagenu ar priešraukšlinės ir skaistinančios procedūros. Jos atliekamos su hialuronine rūgštimi ir aukštos kokybės ypač švariu kolagenu, su Negyvosios jūros purvu ir alijošiaus žele, kitomis priemonėmis.

O šią savaitę jos kabinetą pasieks ir ultragarso aparatas, kuriuo bus atliekamas gilus ir veiksmingas, bet kartu saugus odos valymas. „Tai vienas moderniausių ir efektyviausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymo bei jauninimo procedūroms, tinkantis net labai jautriai odai ir gerokai nutolinantis senėjimo procesus“, – sako kosmetikė.

Atidarymo proga iki pat gruodžio 1-osios I.Petrauskienė savo klientams dovanoja 25 proc. nuolaidas.