Šilutiškiams – masažai kapsulėje ir fotelyje

spa pastatasIšskirtinė stresą mažinanti ir ramybę teikianti oazė – taip galima pavadinti tai, ką Šilutėje, Lietuvininkų g. 33A name, įsteigė verslininkas Artūras Skirzgilas. Čia atidarytame SPA masažo centre šilutiškiams nuo rugpjūčio vidurio siūlomos procedūros, kurios padės išsaugoti sveikatą ir suteiks nusiraminimą po kasdienės įtampos.

Kapsulė lieknina ir naikina celiulitą

„Šiandien žmogui kasdien tenka tokie milžiniški stresai, kad tampa labai svarbu padėti jam jų atsikratyti“, – tokią mintį išsako jaunas verslininkas, kai klausiame, kodėl būtent tokį SPA – grožio ir sveikatos centrą – jis nutarė įkurti Šilutėje.

Sumanymui įgyvendinti verslininkas ieškojo naujausių priemonių ir rado tokių, kokių mūsų mieste dar nebuvo. Teko pasidomėti naujovėmis, o pasidomėjęs jis atrado du įrenginius, masažuojančius visą žmogaus kūną ir taip suaktyvinančius visų organų sistemų veiklą.
spa kede
A.Skirzgilas pasakoja, jog centre įrengta SPA kapsulė „Worldwide massages“ – tai įrenginys, nuimantis stresą, aktyvinantis kraujotaką, todėl kartu jauninantis ir padedantis atsikratyti svorio, taip pat – skausmo ir raumenų tempimo. Kapsulės procedūros kartu detoksikuoja kūną, nes masažuojant greitinamas šlakų ir toksinų šalinimas. Be to, ji padeda subalansuoti organizmo rūgščių pusiausvyrą, o moterims ypač patiks tai, kad šios procedūros padeda atsikratyti celiulito.

Šilutiškis įsigijo vieną naujausių – 2010-aisiais JAV pagamintą kapsulės modelį. Joje įrengtas ventiliatorius, į kurį įlašinama kvapiųjų aliejų, todėl uždaroje erdvėje gulintis žmogus gali mėgautis maloniais kvapais, taip pat stebėti ekrane atpalaiduojančius vaizdus.

Rekomenduojama vienos procedūros trukmė – 15 minučių, bet norintys „poilsiauti“ gali ir ilgiau, vienos minutės kaina – 1,20 lito.

Masažas vyksta sėdint fotelyje

Dar vienas modernus įrenginys – masažinis fotelis „brainLight“. Šis vokiečių pagamintas, bet pagal japonų įdiegtas programas veikiantis fotelis šiuo metu yra vienas populiariausių panašios paskirties įrenginių Europoje pagal kainos ir teikiamų paslaugų kokybės santykį.
spa kapsule
Fotelyje sėdinčiam žmogui atliekamas giluminis kūno masažas, bet A.Skirzgilas pabrėžia, jog ne gydomasis, o profilaktinis. Todėl toks malonumas rekomenduojamas tiems, kas rūpinasi ligų profilaktika. Tačiau pastebėta, kad fotelyje atliekamas masažas labai palengvina būklę po kai kurių operacijų.

Masažo stiprumą galima nustatyti pagal kiekvieno kliento pageidavimus, įprastai fotelis veikia pagal vieną iš 38 įdiegtų programų. Mėgaujantis šiuo masažu dingsta įtampa, atsikratoma nugaros ir kaklo skausmų, gerėja kraujo apytaka ir miego kokybė. Be to, fotelyje galima atlikti net ir specialų masažą pavargusioms smegenims. Šio masažo 1 minutės kaina – 1 litas.

Visiems klientams abi procedūras pirmąsias 3 minutes leidžiama išbandyti nemokamai.

Be to, centre galima nupirkti ir dovanų kuponą brangiam žmogui.