Šilutiškiams – netradicinės dovanos internetinėje svetainėje

dovanos silutejeArtėjanti Tarptautinė moters diena – tas laikas, kuomet vyrai vėl suskumba ieškoti dovanų. O Šilutėje jų, net labai originalių, galima užsisakyti naujoje internetinėje svetainėje www.dovanossiluteje.

Svetainę vos prieš porą mėnesių sukūręs UAB „Infoface“ vadovas Rolandas Dirgėla sako, kad joje siūlomos ne tik įprastos dovanos, bet ir išties netikėtų sprendimų visiems, norintiems pradžiuginti artimą žmogų.

Idėją brandino daug metų

Internetinė svetainė www.dovanossiluteje.lt pradėjo veikti tik praėjusių metų gruodį ir iškart sulaukė didelio susidomėjimo. Ir kaip nesulauks, jei joje galima rasti tokių netradicinių dovanų kaip, pavyzdžiui, paplaukiojimas jūrine jachta po Kuršių marias ar Baltijos jūrą, Šilutės miesto ar rajono apžvalga iš oro, dažasvydis 4 aukštų pastate, ar net… lėktuvų pilotavimo kursai.

Mėgstančius keliauti gali pradžiuginti kemperio nuoma ilgajam savaitgaliui, automobilininkus – praktiška dovana automobilio priežiūrai, specialią dovaną galima išrinkti kuriantiems namų jaukumą, besiruošiantiems mergvakariui ar bernvakariui, o norintiems neatsilikti nuo gyvenimo – mėgstamo leidinio prenumeratą.

R.Dirgėla sako, jog idėja pasiūlyti kraštiečiams netradicines dovanas buvo ne vienerius metus brandintas projektas ir kilo iš jo paties pomėgio teikti artimiesiems ne tik įprastas rožių puokštes ar kvepalus. Jis pats nuolat ieškodavo originalesnių dovanų, bet prisipažįsta, kad jų pasiūla mūsų mieste buvo itin skurdi.

Be to, jaunas verslininkas ne kartą susimąstydavo, kad šilutiškiai, ieškantys, kuo pradžiuginti artimuosius, savo pinigus, deja, nuolat išveža į kitus didžiuosius šalies miestus ir juose įsikūrusius centrus. Tuo tarpu tie pinigai galėtų suktis ir vietos verslininkų įmonėse, ir tai būtų nemenkas vietinio verslo skatinimas.

Laukia norinčių bendradarbiauti

Įkūręs svetainę R.Dirgėla pastebėjo, kad peržiūrų skaičiumi labai greit visas kitas pralenkė būtent neįprastos dovanos. Tiesa, jos nėra pačios paklausiausios, bet tai greičiausiai dėl to, jog ir pasiplaukiojimams, ir pasiskraidymams kol kas yra per šalti orai.

„Dabar pagal perkamumą tarp šilutiškių pirmauja įvairios sveikatinimo procedūros: masažai, druskų kambario procedūros, grožio procedūros. Akivaizdu, kad mūsų žmonės labai rūpinasi savo artimųjų sveikata“, – sakė verslininkas.

Na, o vyrai savo moterims gali užsakyti puoštę, kuri bus pristatyta į namus. Žydinti dovana gali būti papildyta bet kokios kitos dovanos kuponu, kurį išsispausdinti prireikus galima net naktį. Žinoma, tokia staigmena pradžiuginti savo mylimus žmones labai patogu ir toliau išvykusiems šilutiškiams. Tokia paslauga irgi sumanyta bendradarbiaujant su partneriais – Šilutės verslininkais.

R.Dirgėla ir projekto vadybininkė Eglė Ilginytė nuolat ieško naujų partnerių – Šilutės rajone dirbančių pramogų organizatorių, smulkių vietos įmonių, kurios norėtų dirbti kartu. Paskambinti jiems galima telefonu 8 690 23024.

O šiuo metu, kai visai ant nosies – dar viena pavasarinė šventė, pagyvėjimą jaučia ir naujosios svetainės savininkas. Tiesa, jis pastebėjo, kad šilutiškiai pirkti dovanas suskumba tik paskutinėmis dienomis – taip jau buvo ir artėjant praėjusioms Kalėdoms.