Šilutiškiams – puiki galimybė atsinaujinti: naujų ir labai gerų daiktų komisas

Komisas nauju rubu foto 9taPavasaris – visapusiško atsinaujinimo metas, o tokio atsinaujinimo galimybę šilutiškiams siūlo naujų ir naudotų, bet labai gerų daiktų komiso parduotuvę atidaranti verslininkė Regina Baltutienė.

Savo spintose patikras jau padarę ir jose kokybiškų rūbų, avalynės, rankinių ar kitų daiktų radę moterys ir vyrai laukiami Lietuvininkų g. 16 name (buvusioje parduotuvėje „Airiški rūbai“), kur netrukus duris atvers „Naujų drabužių komisas“.

Gera žinia pirkėjams: čia dirbanti profesionali siuvėja šiek tiek netinkantį rūbą greitai ir pataisys.

Kuriai moteriai nėra pažįstamas jausmas, kai vos įsigijusi naują rūbą, jau po kelių dienų pajunta, tarsi jis būtų… ne tau? Lyg ir viskas gerai, bet… nemielas ir tiek.

Gal kokį kartelį ir apsivilktas, jis tik kybo spintoje, užimdamas vietą tų drabužių, kurie galbūt taptų nepakeičiamais?.. O galiausiai, žiūrėk – dar ir „susitraukia“, t.y., dėl „ne nuo mūsų“ priklausančių priežasčių tampa per mažas… Tokios patirties turime visi.

R.Baltutienė pasakoja, jog naujų ir labai mažai naudotų daiktų komiso idėją parsivežė iš Lietuvos didmiesčių. Moterį sužavėjo mintis ir šilutiškiams pasiūlyti galimybę neišmesti gerų daiktų, bet parduoti juos, o už gautus pinigus įsigyti kitus – kur kas mielesnius ir reikalingesnius.

„Juk tas pats rūbas gali rasti kitą šeimininką, kuris gal net labai juo džiaugsis, o jį pardavęs žmogus irgi įsigis mielesnį“, – svarsto R.Baltutienė.

Jau baigiamą įrengti parduotuvėlę R.Baltutienė sako matanti švarią, tvarkingą ir kvepiančią, su meile kuria joje originalų interjerą.

Verslininkė sako, jog komise priims ne tik sezoninius rūbus ir avalynę, nes kokybiški daiktai yra perkami visais metų laikais. Parduotuvėlėje bus teikiama ir skubaus drabužių taisymo paslauga.

Daiktus į naująjį komisą galima atnešti kasdien nuo 12 iki 16 valandos, oficialus jo atidarymas numatytas kovo 25-ąją, penktadienį.