Šilutiškiams – specializuota maisto papildų parduotuvė

maisto papildaiMineralai, vitaminai, multivitaminai, proteinai, amino rūgštys, kreatinai – visa tai, ko reikia ir sportuojančiam, ir nesportuojančiam žmogui, ir jaunam, ir vyresniam, vyrams ir moterims, gyvenantiems aktyvų gyvenimą. Taip galima pristatyti Šilutėje, Tilžės gatvės 14 name duris atvėrusios parduotuvės „Maisto papildai sportui ir sveikatai„ produkciją.

Parduotuvėlės savininkams Kęstučiui Vaičiūnui ir Giedriui Ramanauskui ši sritis nėra naujovė, todėl ir pasitikdami savo pirkėjus jie turi ką patarti.

To Šilutėje dar nebuvo, tiksliau – nebuvo specializuotos maisto papildų parduotuvėlės. Tai bene svarbiausias rodiklis, dėl ko du jauni vyrai nutarė prekiauti būtent maisto papildais.

Dar viena priežastis ta, kad K.Vaičiūnas ilgai dirbo treneriu, todėl gerai žino, kokie maisto papildai kokiais atvejais duoda didžiausią efektą, kokie veiksmingiausi aukštų rezultatų siekiantiems sportininkams.

„Sportuojantis žmogus praranda daug organizmui būtinų maisto medžiagų, o atstatyti jų balanso tik su maistu nebepavyksta“, – sako K.Vaičiūnas. Ir rodo maisto papildus, be kurių šiandien nebeįsivaizduojamas nė vieno intensyviai besitreniruojančio žmogaus racionas.

Bet juk ne visus domina aukšti rezultatai, o didžiajai daliai dailiosios lyties atstovių, ko gero, daug svarbiau atsikratyti kelių per žiemą priaugusių kilogramų, kurie gali sugadinti nuotaiką atėjus vasarai.

K.Vaičiūnas ir G.Ramanauskas ir šiuo atveju turės ką pasiūlyti.

Vyrai ima iš vitrinų įvairius riebalų „degintojus“ bei maisto papildus, trukdančius organizmui įsisavinti riebalus. Be to, dar yra specialių būtent lieknėjimui skirtų baltyminių kokteilių. Kuris labiausiai tiktų būtent jums, galėsite nuspręsti pasitarę su parduotuvėlės šeimininkais.SPORT LANGAI 1

Nepasakysime nieko nauja teigdami, kad dar viena sritis, gerokai sunkinanti būtent Pamario krašte – drėgnoje aplinkoje – gyvenančių žmonių kasdienybę, yra sąnarių ligos. Sąnarių skausmą dažnas ypač pajuntame keičiantis orams. Matyt, tuomet gerokai padaugės ir į šią parduotuvėlę užsukančių klientų, nes K.Vaičiūnas ir G.Ramanauskas jiems pasiūlys kapsulių, tablečių, miltelių ar sirupo, smarkiai palengvinančių šią nemalonią būseną.

Šilutiškiai prekiauja tik čekiška produkcija. „Fitness Elite Nutrition – FEN“ kompanija maisto papildų rinkoje sėkmingai dirba nuo 2007 metų, pernai pradėtas plėsti FEN maisto papildų parduotuvių tinklas ir Lietuvoje. Parduotuvė Šilutėje – antroji maisto papildų, skirtų sportui ir sveikatai, parduotuvė Lietuvoje.

„Atsižvelgdami į klientų poreikius stengsimės jiems pateikti tik itin aukštos kokybės maisto papildus, kurie atitinka visus Lietuvos valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos reikalavimus“, – sako K.Vaičiūnas ir G.Ramanauskas.

Anot jų, dauguma vartotojų ieško pigesnių prekių, tačiau norimo rezultato nesulaukia, arba arba tiesiog nusiperka nekokybiškus, iš pigių žaliavų pagamintus maisto papildus. Dažnai tokios kompanijos neįdeda viso reikiamo kiekio medžiagų arba įdeda draudžiamų medžiagų, kad vartotojas jaustų greitesnį poveikį.

„Mūsų klientai įsigis aukščiausios kokybės prekes už priimtiną kainą, bet norime jiems pateikti ne tai, kas pigu, o tai, kas tikrai kokybiška“, – tvirtina jauni verslininkai.