Šilutiškio kelias JAV į šlovę susiklostė kitaip, nei planuota

BudrikisDėl krepšinio į JAV išvykęs šilutiškis Egidijus Budrikis (30 m.) profesionaliu krepšininku taip ir netapo, tačiau sėkmė jį pasivijo kitur. Lietuvis turi papuošalų verslą, filmuojasi reklamose. Į vieną jų pateko todėl, kad yra panašus į NBA oro karaliumi vadinamą Zachą LaVine’ą (21 m.). Lietuvis tapo jo dubleriu, mat krepšinio žvaigždei negalima rizikuoti atliekant triukus.

Prieš kelis mėnesius E.Budrikis filmavosi „Nike“ reklamoje su NBA krepšininku Z.LaVine’u, žaidžiančiu Minesotos „Timberwolves“ komandoje. Šis krepšininkas pastaruosius dvejus metus tapo NBA žvaigždžių dienos dėjimo į krepšį konkurso nugalėtoju.

„Įmonės „Nike“ atstovai nutarė, jog mes su Z.LaVine’u esame labai panašūs. Turbūt jie teisūs. Nes kai susitikome su juo, Zachas liko nustebęs, kiek iš tiesų daug panašumo turime. Reklamoje aš buvau jo antrininkas. Pagal NBA sutartį jis negali rizikuoti savo fizine būkle. O reklamoje būtų reikėję atlikti kelis triukus. Tam buvau aš“, – su šypsena pasakojo E.Budrikis. Jųdviejų ir ūgis beveik sutampa – Zachas yra 196 centimetrų ūgio ir tik vienu centimetru aukštesnis už lietuvį.

Daugiau apie tai skaitykite lrytas.lt „Šilutiškio kelias JAV į šlovę susiklostė kitaip, nei planuota“.