Šilutiškio kuprinėje – peiliai ir pistoletas

ginklai kuprineje peiliaiAntradienį Tauragės AVPK Šilutės r. policijos komisariato pareigūnai, patikrinę vieno šilutiškio kuprinę, aptiko nelegalių šaunamųjų ginklų ir peilių.

Turėdami įtarimų dėl galimo draudžiamų daiktų laikymo, pareigūnai apsilankė šilutiškio V.U. namuose Stadiono gatvėje. ginklai kuprineje pistoletas

Šeimininkas ir tuo metu jo namuose viešėję keli vyrai, paklausti apie draudžiamus daiktus, sutartinai teigė nieko neteisėto neturintys. Tačiau vienas svečių, Šilutės gyventojas 37-erių D.K. prisipažino su savimi kuprinėje nešiojąs 3 peilius.

Patikrinę vyro daiktus pareigūnai aptiko gerokai didesnį „arsenalą“ nei būtų norėjęs pats šilutiškis. Tarp jo daiktų, be minėtų 3 peilių, savadarbiame dėkle buvo rastas daiktas, panašus į pistoletą, šio ginklo lizde rastas vienas šovinys. Toje pačioje kuprinėje taip pat rastas metalinis vamzdis bei dvi medinės dalys, panašios į šaunamojo ginklo sudedamąsias dalis.

Dėl įvykio Šilutės policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. D.K. buvo pristatytas į policijos komisariatą ir apklaustas, jam pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais.