Šilutiškis 3D dailininkas įvertintas LOGIN 2015 apdovanojimuose

saulius gudelevicius lektuvelisAnt didžiausios Baltijos šalyse progreso konferencijos LOGIN 2015 scenos Vilniuje atsiimti Lietuvos interneto apdovanojimo kategorijoje „Virusinis vaizdo įrašas“ buvo pakviestas ir didžiausio internautų palaikymo savo kategorijoje sulaukęs gerai visiems žinomas šilutiškis 3D piešinių autorius Saulius Gudelevičius.

Jam atiteko pirmą kartą šiais metais įsteigtas specialus PEOPLE’S CHOICE („Žmonių pasirinkimas“) prizas – LOGIN 2015 statulėlė ir padėkos raštas.

Gegužės 8-ąją Vilniuje menų fabrike LOFTAS vykusiame uždarame baigiamajame renginyje paskelbti 2015 metais labiausiai Lietuvos interneto kultūrai nusipelnę asmenys, įmonės ar interneto raidą labiausiai paveikę projektai bei judėjimai. Interneto vartotojų ir komisijos sprendimu, 25 kategorijų laimėtojai išrinkti iš beveik 500 nominuotų projektų ar kandidatų.

Šiemetiniuose lietuviškaisiais interneto „Oskarais“ vadinamuose „Lietuvos interneto apdovanojimuose“ daugumoje kategorijų išsiskyrė žmonių ir komisijos favoritai, tad norint nenuvilti visų balsavusiųjų organizatoriai jau įpusėjus balsavimui įsteigė saulius gudelevicius statulele loginpapildomus apdovanojimus PEOPLE’S CHOICE.

Apdovanojimuose nė neketinusį dalyvauti šilutiškį savamokslį dailininką S.Gudelevičių konkurso nominacijoje „Virusinis vaizdo įrašas“ užregistravo gerbėjai ir apipylė jį simpatijų balsais. Komisija šioje nominacijoje išrinko kitą laimėtoją, tačiau Saulius sulaukė net tris kartus daugiau internautų balsų nei komisijos favoritas: už Saulių balsavo 3327, o už komisijos favoritą – 1040 žmonių.

Todėl S.Gudelevičiui skirtas specialusis prizas. Atsiimti jo iš organizatorių rankų Saulius neturėjo galimybės, tad paimti apdovanojimą patikėjo draugui.

Nors ir nelaimėjęs pagrindinio kategorijos prizo Saulius nenusivilia, nes, jo nuomone, komisijos pagal specialius kriterijus atrinktas laimėtojas tikrai vertas pirmosios vietos. Vaikinas džiaugiasi buvęs nuominuotas ir sulaukęs didelio fanų palaikymo.

Daugybė jo darbų pasklidę yra virtualioje erdvėje. Socialiniame tinkle Facebook S.Gudelevičius, pasivadinęs Sauliaus Art slapyvaržiu, yra sulaukęs daugybės žmonių palaikymo. Plačiai pasklidęs ir jo vaizdo įrašas, kuriame autorius 3D formatu piešia 2 litų monetą, skirtą lito atminimui. Facebook paskyroje Saulius Art šį video peržiūrėjo apie 310 900 žmonių, iš kurių beveik 6 000 paspaudė mygtuką „patinka“ ir apie 500 pasidalino šiuo video su kitais. Tačiau menininkas kuklinasi, manydamas, kad jo darbai ne visai atitinka LOGIN apdovanojimų formatą.

Saulius Lietuvos interneto apdovanojimuose LOGIN 2015 dalyvavo gerbėjų dėka: vieną dieną gavo fanės žinutę, kad mergina pristatė jį šiam konkursui.

„Tad jeigu kitais metais vėl taip nutiks, bus gerai. Jei ne, tai ne“ – sako savo kūrybos vertinimą gerbėjams paliekantis Saulius.