Šilutiškis apkaltintas dviem nužudymais

gediminas pilaitis43 metų šilutiškis prisipažįsta mirtinai sumušęs sugyventinę, tačiau neigia kaltę dėl dar vienos žmogžudystės. Žmogus buvo nužudytas tuo metu, kai kaltinamasis slapstėsi po pirmojo nusikaltimo.

Lapkričio pabaigoje prieš Klaipėdos apygardos teismą stojęs Kęstutis Korsakas tvirtino nenorėjęs užmušti savo sugyventinės 40 metų Vitalijos Milienės, rašo portalas lrytas.lt.

„Blogai padariau”, – išlemeno teisiamasis, bet negalėjo paaiškinti, kodėl jam kilo toks pykčio priepuolis.

Vyras prisipažino, kad savo moterį dėl tos pačios priežasties jis „auklėjo” jau ne pirmąkart: „Mušdavau, nes išeidavo į miestą ir grįždavo neblaivi. Prašiau, kad negertų, maniau, paauklėsiu, supras, bet nesuprato”.

Pora kartu gyveno maždaug pusmetį. Susipažinę Klaipėdoje benamiai netrukus persikėlė į Šilutę ir įsikūrė negyvenamame name miesto pakraštyje.

2010 metų gruodžio 16-osios rytą K.Korsakas sugyventinei davė 50 litų ir liepė eiti į parduotuvę, nupirkti du butelius alaus ir cigarečių. Netrukus moteris grįžo įkaušusi, bet be pirkinių ir be pinigų.

K.Korsakas, ištiktas pykčio priepuolio, ėmė daužyti kumščiais sėdinčią V.Milienę, spyrė jai į pilvą. Kai moteris pargriuvo, vėl ją spardė, daužė lentgaliu, metaliniu strypu.

„Ji nesipriešino, tylėjo, prašė nepykti ir atleisti”, – prisiminė K.Korsakas. Egzekucija truko apie pusvalandį.

Tuomet jis paliko sumuštą moterį ir išėjo į miestelį. Kai grįžo, ji jau buvo mirusi. Iškvietęs policiją pasakė, kad V.Milienę rado negyvą, o pats dingo.

Ekspertai ant nužudytosios kūno įvairiose vietose suskaičiavo keliasdešimties smūgių žymes.

Atvažiavęs į Klaipėdą K.Korsakas čia beveik pusmetį slapstėsi. Jis buvo sulaikytas įtariant pusamžio vyro nužudymu.

Šią baudžiamąją bylą nagrinės Klaipėdos apylinkės teismas.

„Aš nekaltas, aš jo nemušiau”, – vakar teisme kalbėjo K.Korsakas.

V.Milienė turėjo tris dukteris, tačiau jomis nesirūpino. Jai apribotos motinystės teisės. Viena duktė jau baigusi mokslus, sukūrusi šeimą.

Trylikos ir penkiolikos metų paauglės auga globėjų šeimoje. Su motina jos nebuvo susitikusios jau keletą metų.

lrytas logo