Šilutiškis narkotikų platintojas kvaišalus slėpė palovyje (video)

Kanaps ilut 2 0214Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai sulaikė šešetą Šilutės gyventojų, įtariamų neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis.

Trys 24-27 metų šilutiškiai buvo sulaikyti pirmadienio popietę. Vyrukai policijos pareigūnams įkliuvo tik įsukę automobiliu „Mercedes Benz” į Šilutėje, Gluosnių gatvėje esančią degalinę. Automobilyje buvo rasta plastikinė pakuotė su augalinės kilmės medžiaga, įtariama, kanapėmis.

Maždaug po paros, tęsiant procesinius tyrimo veiksmus, į policijos komisariatą buvo pristatytas ir narkotikų platintojas. 22 metų Šilutės gyventojas kartu su dar dviem jaunuoliais buvo sulaikytas automobilyje prie parduotuvės Dariaus ir Girėno gatvėje. Platintoją pareigūnai užklupo besiderantį dėl sandėrio.

Atliekant kratą jaunuolio namuose, po lova buvo rasta per pusšimtį prekybai paruoštų plastiko pakuočių su augalinės kilmės medžiaga – įtariama, kanapėmis.

Visi operacijos metu sulaikyti asmenys policijoje buvo apklausti, trims iš jų pareikšti įtarimai. Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis su tikslu jas platinti Šilutės policijoje atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Kanaps ilut 1 0214Kanaps ilut 5 0214

Vaizdo reportažas