Šilutiškis planavo atsiprašyti, bet vieną sumušė, kitą užmušė

BudvytisŠilutiškis Stasys Budvytis planavo atsiprašyti bičiulio, kad jį apkalbėjo dėl telefono vagystės, ir susitaikyti. Tačiau užuot atgailavęs jis vieną žmogų sumušė, o kitą užmušė.

35 metų S.Budvytis jau penkis kartus teistas – kelis kartus dėl vagystės, o pastarąjį kartą jis prieš porą metų išklausė nuosprendį dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Teistumas dar nebuvo išnykęs, kai pernai rugsėjo pabaigoje niekur nedirbantis, Švėkšnoje gyvenantis vyras vėl prisidarė didelių nemalonumų.

Atsiprašė aukos sesers

Klaipėdos apygardos teisme nagrinėjant bylą S.Budvytis atsiprašė mirusiojo artimųjų: „Gailiuosi, taip neturėjo įvykti. Iš Šiaulių tardymo izoliatoriaus parašiau

mirusiojo seseriai laišką, atsiprašiau.“

Sužinojęs, kad moteris pateikė teismui 20 tūkst. eurų neturtinės žalos ieškinį, teisiamasis išdrožė, kad tai – nereali suma, iš kur jis tokią galėtų gauti, o žmogaus vis

vien neprikelsi, nieko nepakeisi.

Įsiutino kalbos dėl vagystės

Praėjusių metų liepos pabaigoje dingo vieno iš keturių bičiulių – Romo Vitės – mobilusis telefonas. Jis taip ir neatsirado iki šiol – gal vyras paprasčiausiai jį pametė.

S.Budvytis įniršo išgirdęs kalbas Švėkšnos miestelyje, neva jis galėjo pavogti telefoną. Tuomet vyras puolė aiškintis, kas taip šneka.

Rugsėjo 29 dieną S.Budvytis ir Dainius Bielčius girtavo pas R.Vitę.

Aiškinantis telefono vagystės istoriją kliuvo buto šeimininkui. S.Budvytis neneigė kumščiu trenkęs jam keletą kartų į galvą, veidą, krūtinę.

Daugiau apie tai skaitykite lrytas.lt straipsnyje „Šilutiškis planavo atsiprašyti, bet vieną sumušė, kitą užmušė“.