Šilutiškių džiaugsmui – atsinaujinęs TOPO CENTRAS

Topo centras 03 08„Topo centras“ plečia parduotuvių tinklą Vakarų Lietuvos regione: prieš keletą mėnesių Klaipėdoje atidarytas didžiausias „Topo centras“ mūsų šalyje, netrukus duris atvėrė ir nauja parduotuvė Plungėje, o jau šį šeštadienį atsinaujinusio namų technikos prekybos centro sulauks ir šilutiškiai. Tai – 27-oji šio tinklo parduotuvė Lietuvoje.

Nauja, erdvi  parduotuvė Šilutėje įsikurs Cintjoniškių gatvėje 13. Patogiai išplanuotame ir moderniai įrengtame 600 kv. m. ploto „Topo centre“ – daugiau nei 2000 modelių įvairios šiuolaikinės technikos iš garsiausių pasaulio gamintojų ypač patraukliomis kainomis.

Parduotuvėje galima užsisakyti ir įvairių naudingų paslaugų: prekių pristatymą į namus, garantinį ir pogarantinį remontą, buitinės technikos prijungimą, TV priedėlio sureguliavimą, galima įsigyti pratęstą prekės garantiją ir t.t.

Patikimumas, kokybė, platus prekių asortimentas, profesionalus aptarnavimas – viskas, ko reikia vienoje vietoje – toks „Topo centras“ pirkėjų mėgstamas visoje Lietuvoje. Čia dirba tikri savo srities žinovai, kurie net pačiam reikliausiam pirkėjui padės apsispręsti ir išsirinkti tinkamą prekę.

Parduotuvės atidarymo šventė – kovo 16 dieną, nuo 9 val. Visų TOPO CENTRO pirkėjų lauks įspūdingos nuolaidos ir dovanos.
Lauksime atvykstant!